Profili i Dealer

J.D. TOOLS LIMITED

J.D. TOOLS LIMITED


Herr SEAMUS DUFFY

Tribology House, Rathcline Road 1
N39 X795 Lanesborough

Irlandë


numrin e telefonit Trego


J.D. TOOLS LIMITED
Tribology House
Rathcline Road
Lanesborough
Co Longford

Represented by
Seamus Duffy
Joan Duffy

Contact
Telephone: +353768886021

Register Number: 175008

VAT number : IE6575008E

J.D. TOOLS LIMITED, your company from 1991

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3796933.jpg
Heidelberg Speedmaster SM52-2 HEIDELBERG SM52-2
Heidelberg Speedmaster, Model: SM52-2, 2 Colour Sheetfed Offset Printing Press, Year of Manufacture: 2002, Alpha Technotrans Chiller Unit Iwfm3cf më shumë »
3796930.jpg
EBA 550 GUILLOTINE EBA 550
EBA 550/551 guillotine Bcrbvn09gc Year of manufacture 2001, serial no. 6052681 With digital control & tunnel Perspex guard më shumë »
3796921.jpg
XEROX COLOR J75 PRINT SYSTEM XEROX J75
This machine includes a variety of modules as pictured (model nos. JCF1 - J-B190 - ZYC1 - LFN7) including high capacity cassettes, finishing equipment, feeders, document & disc packs Nfbrz Also in... më shumë »
Dërgoni kërkesën për J.D. TOOLS LIMITED

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3796933.jpg
Heidelberg Speedmaster SM52-2 HEIDELBERG SM52-2
Heidelberg Speedmaster, Model: SM52-2, 2 Colour Sheetfed Offset Printing Press, Year of Manufacture: 2002, Alpha Technotrans Chiller Unit Iwfm3cf
3796930.jpg
EBA 550 GUILLOTINE EBA 550
EBA 550/551 guillotine Year of manufacture 2001, serial no. 6052681 Bcrbvn09gc With digital control & tunnel Perspex guard
3796921.jpg
XEROX COLOR J75 PRINT SYSTEM XEROX J75
This machine includes a variety of modules as pictured (model nos. JCF1 - J-B190 - ZYC1 - LFN7) including high capacity cassettes, finishing equipment, feeders, document & disc packs Nfbrz Also includes EXJ75 Fiery separate fr ...
3796911.jpg
FUJIFILM ACUITY LED 1600II PRINTER Fujifilm Acuity LED 1600II
2 mobile tables, Dell Optiplex 7040 with 24" Elite Display E241i (inkjet RIP) PC, variety of consumables, discs & UV LED inks, ColorGATE PS10 Pro FF Edition Version 10.10 software & the various other items too numerous to list as ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave