Profili i Dealer

Technik ALLESCH GmbH & Co.KG

Technik ALLESCH GmbH & Co.KG


Herr Werner ALLESCH

Inchenhofenerstr. 1
86556 Kühbach/Radersdorf

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Holz und Technik rund um Haus und Hof

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3731240.jpg
Rregulluesin e forcës pozicionues pirun
For sale on behalf of a customer Bb773jd3zi Tine adjuster is strongly needed. Recording would have to be a FEM 3, approx. 51 cm. Total width 140 cm Tine length 170 cm. Shpallja është përkthye... më shumë »
3727246.jpg
Bashkimi rrethore pa 380 V
Very robust carpentry table saw Gtvaj28uo Massive construction, cast iron frame Fully functional! 380 volts Table size 100 x 80 cm Height adjustment Fine adjustment of RIP fence Weight: 39... më shumë »
3727244.jpg
Tabela pa me Zapfenlochfräße Orginal Kobold
Older circular saw original Kobold with Zapfenlochfräße Massive, robust design Good condition, fully functional! Machine has been used only for model construction. Little hours and little st... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Technik ALLESCH GmbH & Co.KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3731240.jpg
Rregulluesin e forcës pozicionues pirun
For sale on behalf of a customer Tine adjuster is strongly needed. Recording would have to be a FEM 3, approx. 51 cm. Total width 140 cm Tine length 170 cm. Bb773jd3zi Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabim ...
3727246.jpg
Bashkimi rrethore pa 380 V
Very robust carpentry table saw Gtvaj28uo Massive construction, cast iron frame Fully functional! 380 volts Table size 100 x 80 cm Height adjustment Fine adjustment of RIP fence Weight: 390 kg Built in 1962 See more ...
3727244.jpg
Tabela pa me Zapfenlochfräße Orginal Kobold
Older circular saw original Kobold with Zapfenlochfräße Massive, robust design Good condition, fully functional! Machine has been used only for model construction. Little hours and little stress Cdo9xdmm Table size 1 ...
3720671.jpg
Elektrohydr. Malet çikrik, çikrik pyjore Waldfux 4 EHF
Electro-hydraulic winch of mountains / forest winch Waldfux 4 EHF F With radio remote control, special pull chain, pull 4 tons and all permanently - no loss of tractive effort by drum winding! Suitable stable stag plate for ...
3720668.jpg
Ngarkuesit me ngarkues mini ngarkues Hoffux H5 në këmbë Hoffux H5 Standing
Farm loaders Hoffux H5 standing Even more flexible through drive fast standing - up and get off for short trips at Gala Bau, assembly work. No wet sitting in the rain and snow. Available only in red Professional instrumen ...
3720667.jpg
Hoffux 5HS me 2 shpejtësi Hoffux 5HS
Farm loaders Hoffux 5HS with 2 speed level The very little with the power of a big. Made in Europe Available only in red Caution: The Hoffux H5S has in addition a 2 speed level is controlled by a foot pedal. This allow ...
3719738.jpg
Forklift forklifts ashensor terreni kooiaap ZRT2-3-32028
All diesel trucks 3 large driving wheels, all driven All-wheel drive with lock 4 cylinder Kubota engine Bb0synpwz0 2 tons lifting capacity 2.80 lifting height Extra hydraulic connections for additional devices total width 2. ...
3709862.jpg
Sander jastëk makine lëmues Edge
Edge grinding machine, grinding machine, belt sander Absolutely serious professional quality machine, fully functional! Machine has two grinding plates, best to use different grit sizes. Ss0dvg Total height 140 cm. Grin ...
3709852.jpg
Haker hoqi patate të skuqura hacker Hackfux Hackfux 3030
Hackfux 3030 - wood choppers, firing chopper Special machine for the hack goods production G 40 as fuel process up to 30 cm or already roughly split in wood by tree trunks A machine for the production of chips for heating ...
3708351.jpg
Planer me 4 anë Kupfermühle
Functional. Nclb9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave