Profili i Dealer

Adolf Scheibe

Adolf Scheibe


Herr Gerd Schöneberg

Eschborner Landstr. 107
60489 Frankfurt

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Maschinenhandel und Anlagenbau
Produktion von vertikalen Plattensägen, Entstaubern, Krananlagen für Plattentransport, Plattengreifer
Projektierung und Herstellung von Absauganlagen
Serviceleistungen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3804225.jpg
Tabela e bluarjes me nxjerrjen e integruar
Grinding table Bhlilywb Size: Length (width) = 1950 mm Depth = 950 mm (without channel) Table height to OK = 870 mm Channel 450x900x1700mm = (TiefexBreite... më shumë »
3787177.jpg
Ky Panel saw Otto Mayer FS 3 Automatic
This Panel saw cutting length 3100 mm, depth stop 2140 mm,. Cutting height 60 mm, machine demonstration ready. Machine must be dismantled by the buyer and transported away. As external service pric... më shumë »
3708130.jpg
Sonda rrotulluese e krahut Maihak MBA 220 24V
Probe has never come to the intervention Mounting flange is enclosed Bbxgu883pc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Adolf Scheibe

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3804225.jpg
Tabela e bluarjes me nxjerrjen e integruar
Grinding table Size: Length (width) = 1950 mm Depth = 950 mm (without channel) Table height to OK = 870 mm Channel 450x900x1700mm = (TiefexBreitexHöhe) -the air blows off upwards -au ...
3787177.jpg
Ky Panel saw Otto Mayer FS 3 Automatic
This Panel saw cutting length 3100 mm, depth stop 2140 mm,. Cutting height 60 mm, machine demonstration ready. Bcog0z9jbj Machine must be dismantled by the buyer and transported away. As external service price after agreement. ...
3708130.jpg
Sonda rrotulluese e krahut Maihak MBA 220 24V
Probe has never come to the intervention Bbxgu883pc Mounting flange is enclosed Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3708127.jpg
Freskuese Dietz GR 112-e-080/2 0,7/1.1 kW
V max 21 m3 / min. with electric control panel and push button housing. hardly been used Bbxguclls9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave