Profili i Dealer

Polümark AS

Polümark AS


Herr Denis Volgin

Saeveski 10B
11214 Tallinn

Estoni


numrin e telefonit Trego


Dealer of new and used machinery, after sales service and supplies

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3706007.jpg
në prodhimin e KOMORI L-528+L
Automated plate change All washers Coating unit and extended delivery Baldwin dryer Grafix Digitronic powder device Techkon spectro measurement Bbws3iouqx më shumë »
Dërgoni kërkesën për Polümark AS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3706007.jpg
në prodhimin e KOMORI L-528+L
Automated plate change All washers Coating unit and extended delivery Baldwin dryer Grafix Digitronic powder device Techkon spectro measurement Bbws3iouqx më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave