Profili i Dealer

Schreiner Bartholomaeus

Schreiner Bartholomaeus


Herr Kai-Uwe Bartholomaeus

Stuttgarter Str. 11/1
71229 Leonberg

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Schreiner Bartholomaeus
DESIGN, GESTALTUNG UND MEHR
SEIT 2006

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3728949.jpg

Bb7irqodvv më shumë »
3728944.jpg
CEM Dual MIG 140T
Ctjuf9rq më shumë »
3718997.jpg

Bb0l2syn8v më shumë »
Dërgoni kërkesën për Schreiner Bartholomaeus

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3728944.jpg
CEM Dual MIG 140T
Ctjuf9rq
3703679.jpg
SCHUKO, mbledhësit e pluhurit Vacomat 2000 SCHUKO Vacomat 2000- Entstauber
Manufacturer: SCHUKO Model: Vacomat 2000 dust collectors Engine power: 2,2 kW Motor voltage: 3 x 400 V Motor frequency: 50 Hz Total chip volume: 2 x 0,175 m³ 400 litres Chip bag: Ø 500 mm Chi ...
3703656.jpg
Kompresor pistoni, Schneider Airsystems Schneider Airsystems UNM STS 630-10-27
Piston compressor, Schneider Airsystems Manufacturer: Schneider Aissystems Type: UNM STS 630-10-270 JUB50 Year of constr.: 2017 Motor: 4 kW Motor voltage: 400V Dimensions: 750 x 705 x 1,80 ...
3703651.jpg
Kölle, gisht formë F45 Kölle F45
Manufacturer: Kölle Type: F 45 Year of construction: 1983 Engine power: 5,5 kw Table size: 1200 x 1.00 mm Fräsdorndruchmesser: 30 mm Swivel range:-8 ° / + 45 ° Weight: 100 kg Ncgpd Sp ...
3703630.jpg
Këmbaleca me rrota, kroje të thara prej llak Haneu
Rack trolleys Haneu, lacquer drying trolleys Manufacturer: Haneu Year of construction: 1987 Dimensions: 640 x 1205 x 2,000 mm Compartment height: 90 mm Tray load: 15 kg Weight: 56 kg Bbv ...
3703627.jpg
Formati 4 i dyfishtë 51 Format 4 Dual 51
Type: Format 4 dual 51 Engine power: 5,5 HP (4, 0kW) Motor voltage: 400V (50 Hz) Drum: Silent power spiral blade Planer shaft Dressing table length: 2250 mm Bbv3w9agwl Fixed width height: 3- ...
3703619.jpg
Sharrat disk Kölle KFS 40
Saws, Kölle KFS 40 Manufacturer: Kölle Type: KFS 40 Year of construction: 1986 Bbv3uswzwd Motor power: 7 kw Mass: 5,500 x 3,500 x 1,850 mm Cutting length: 3,000 mm Cutting width: 1100 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave