Profili i Dealer

Wermo AS

Wermo AS


Herr Indrek Lepasaar

Põllu 12
65606 Võru

Estoni


numrin e telefonit Trego


Wermo AS is furniture manufacturers. To produce our furniture we use solid wood, veneer, MDF or chipboard.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3708779.jpg
heqës Mobile pluhur Rojek R2000
Working dust extractor Bbxmwmj9xl më shumë »
3708773.jpg
Horizontale Belt Sander шлнс
Working horizontal sander. Hgpob9f më shumë »
3708762.jpg
Veshje rul për njollë Hymmen TLX-1
Working roller coater with roller that needs to be recoating. Ss0cs0 më shumë »
Dërgoni kërkesën për Wermo AS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3708779.jpg
heqës Mobile pluhur Rojek R2000
Working dust extractor Bbxmwmj9xl
3708773.jpg
Horizontale Belt Sander шлнс
Working horizontal sander. Hgpob9f
3708762.jpg
Veshje rul për njollë Hymmen TLX-1
Working roller coater with roller that needs to be recoating. Ss0cs0
3708759.jpg
Veshje rul për njollë Hymmen TLX-1
Working machine for stain coating with roller that is in good condition. Bbxmqnspgx
3708752.jpg
Sharra me rrota druri
Wheels need to be refurbished Ptokkq
3708751.jpg
Makinë vendosëse me duar Brema GLN-B700
Haven't used in years but it was working. Nclop
3708749.jpg
Makinë shpuese me shumë spindele Biesse Forecon 63
One spindel is missing and some parts for lifting the spindel. Other things are working. Bbxmnogw8n
3708746.jpg
Edgebander Brandt KE 14
Used edgebander. It was left in working condition. Maybe some adjustment requred. Goiw3dock
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave