Profili i Dealer

Korelic s.p.

Korelic s.p.


Herr Patrik Korelic

Dekani 182
6271 Dekani

Slovenia


numrin e telefonit Trego


KORELIC s.p. was established in 1992 and derives from a mixed Slovene-Italian company as far back as 1988.
The company is the authorised representative of the worlds largest manufacturers of quality auto parts and accessories such as:
LINEA SELF, ECO-AIR, SPANESI, CORMACH, FAVAGROSSA, VEFIM, ALTUR and many others.
We offer spare parts, servicing, repairs and representation throughout Slovenia, Italy, Croatia, Serbia, BiH and Macedonia.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3709327.jpg
Dushi Self-Service Dog Dog Shower Self-service
The self-service Dog Shower maschine is used, but in perfect condition. Bbxrzwokyp Patrik më shumë »
3731873.jpg
Elektro Power CMO Electro Power
Electro Power Battery Gun is an excellent solution to help you repair damaged vehicles in auto mechanics. The patented system has the capacity to push and pull 5 tons, and with the optimization capabi... më shumë »
3720781.jpg
Kabinë Spray Industriale / pikturë metalike Saima
Structure designed for work to be carried out on large vehicles and industrial parts. New. Length 14.40 m, width 5 m, height 4.35 m. Luxᐳ 900. Ncxgn 2x 5.5 kW engines Air power 64,000 m3 / h më shumë »
Dërgoni kërkesën për Korelic s.p.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3709327.jpg
Dushi Self-Service Dog Dog Shower Self-service
The self-service Dog Shower maschine is used, but in perfect condition. Bbxrzwokyp Patrik
3731873.jpg
Elektro Power CMO Electro Power
Electro Power Battery Gun is an excellent solution to help you repair damaged vehicles in auto mechanics. The patented system has the capacity to push and pull 5 tons, and with the optimization capability of as much as 10 tons. Th ...
3720781.jpg
Kabinë Spray Industriale / pikturë metalike Saima
Structure designed for work to be carried out on large vehicles and industrial parts. New. Ncxgn Length 14.40 m, width 5 m, height 4.35 m. Luxᐳ 900. 2x 5.5 kW engines Air power 64,000 m3 / h
3718516.jpg
Kabinë Spray Eco-Air Eco-Air
Used Eco-Air Spray booth in excellent condition, disassembled: April 2018. Year: 2006 For all other information contact us. Grdwsdd2u Patrik
3711430.jpg
Kabinë për spërkatje - Saima Beta Saima BETA
New spray booth Saima Beta. Bbyfmohcgg Inside dimensions: lenght 6m, width 4m, height 2,55m. various options by agreement with customer. Lightning: neon 25.000 mc/h air flow 1x 7,5 kW oil burner, power: 200.000 kcal Ecologic ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave