Profili i Dealer

Haas Schleifmaschinen GmbH

Haas Schleifmaschinen GmbH


Herr Steffen Schmidt

Adelbert Haas Straße 1
78647 Trossingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Haas Schleifmaschinen GmbH gegründet 1934 in Trossingen.
Wir sind Hersteller von 5 Achs - Universalschleifmaschinen für die
Werkzeugherstellung, Medizintechnik, Luft- und Raumfahrt und
Verzahnungstechnik

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3697689.jpg
Makine bluarje 5-aks makine HAAS Multigrind AF
Control: Siemens 840 D X - axis 540 mm Y – axis 300 mm Z - axis 300 mm A - axis (dividing head) 360° C - axis (rotary table) 255° Bbufnj0huz Grinding spindle: HSK50 Tool changers: 4-Access... më shumë »
3697644.jpg
Makine bluarje 5-aks makine HAAS Multigrind HT
Control: Siemens 840 D X - axle 700 mm Y – axis 400 mm Chggmqpm Z - axis 280 mm A - axis (dividing) 360 ° of iso50 C - axis (rotary table) 270 ° Grinding spindle: HSK50 Tool changer: 10-sp... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Haas Schleifmaschinen GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3697689.jpg
Makine bluarje 5-aks makine HAAS Multigrind AF
Control: Siemens 840 D X - axis 540 mm Y – axis 300 mm Z - axis 300 mm A - axis (dividing head) 360° C - axis (rotary table) 255° Bbufnj0huz Grinding spindle: HSK50 Tool changers: 4-Access... më shumë »
3697644.jpg
Makine bluarje 5-aks makine HAAS Multigrind HT
Control: Siemens 840 D X - axle 700 mm Y – axis 400 mm Chggmqpm Z - axis 280 mm A - axis (dividing) 360 ° of iso50 C - axis (rotary table) 270 ° Grinding spindle: HSK50 Tool changer: 10-sp... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave