Profili i Dealer

Merlino engineering snc

Merlino engineering snc


Herr Piero Paolo Merlino

Via Viale 15
14014 Montafia (Asti)

Itali


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3707310.jpg
Press Brake LVD PPEB8 135.30
135ton 3mt 7axis hydraulic upper and lower clamping Bbw9as0xfo më shumë »
3717511.jpg
Frena e presës për kabinete elektrike AMADA SCHIAVI HFB103LS
Make Schiavi Model HFB103LS Lenght 3100mm max capacity 100ton cnc graphic mind3 8 axes Ncuah Y1 Y2 X X' R R' Z1 Z2 Gap 405mm daylight 800mm stroke 200mm fast wilson upper clamps më shumë »
3710824.jpg
300ton 3mt Presioni i frenimit Colgar PIS 3226/32
300 ton 3mt pressbrake. The machine is equiped 6 axes cybelec 880S (retrofitted in 2010) with automatic upper tool clamping. It comes with a set of tools. This machine can be seen underpower Hvv0c2... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Merlino engineering snc

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3707310.jpg
Press Brake LVD PPEB8 135.30
135ton 3mt 7axis hydraulic upper and lower clamping Bbw9as0xfo
3717511.jpg
Frena e presës për kabinete elektrike AMADA SCHIAVI HFB103LS
Ncuah Make Schiavi Model HFB103LS Lenght 3100mm max capacity 100ton cnc graphic mind3 8 axes Y1 Y2 X X' R R' Z1 Z2 Gap 405mm daylight 800mm stroke 200mm fast wilson upper clamps
3710824.jpg
300ton 3mt Presioni i frenimit Colgar PIS 3226/32
300 ton 3mt pressbrake. The machine is equiped 6 axes cybelec 880S (retrofitted in 2010) with automatic upper tool clamping. It comes with a set of tools. This machine can be seen underpower Hvv0c2i
3710108.jpg
PressBrake Jordi PHM 40120
Make JORDI mod. PHM 40120 max bending lenght mm 4050 capacity 120 ton CNC grafic ESA KVARA2004 4 axes (Y1,Y2,X,R) 4 fingers Gap 320 mm Distance btw uprights 3300 mm stroke y axes 155 mm day light 420 mm, stroke X axes ...
3710028.jpg
100ton 3mt Frena e shtypit Schiavi SEB103
4 axes syncronized pressbrake capacity 100ton max bending lenght 3100mm Bbxyktwssm cnc type sirio 2 back gouge type 600 distance btw uprights 2700mm Daylight 350mm stroke Y 150mm Gap 405mm tools type Amada crowning Amad ...
3709924.jpg
PressBrake Gasparini PBS105
Unreal superb condition Gasparini 105ton 3mt 4 axes pressbrake, upper pneumatic clamps, the cnc has been changed 4years.The machine can be viewed under power in our warehouse near Treviso (Italy) C3nwfvpe
3691245.jpg
Press Brake Colgar PIS 5051/61
Powerfull 500 ton 6mt pressbrake. The machine is equiped 8 axes cybelec modeva10S with automatic tool clamping. It comes a set of tools. This machine can be seen underpower till october 2018 0rzhuz2n
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave