Profili i Dealer

MACHINES TECHNIQUES SERVICES

MACHINES TECHNIQUES SERVICES


Herr SERGE MAUPRIVEZ

route d'Etampes 340
91150 BRIERES LES SCELLES

Francë


numrin e telefonit Trego


société spécialisé dans les machines d'usinage d'occasion tours et centres d'usinage à commande numérique , achat et revente.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3874555.jpg
Center HITACHI SEIKI 5axes HITACHI SEIKI HG 400 III VWC 5 axes
Vwlhstt2 më shumë »
3795901.jpg
sharrë automatike BEHRINGER HBP 263 A
SAW BEHRINGER HBP 263 A year: 1997 Nfar7 Capacity: Round D: 260 mm dish: 300 x 200 mm Square: 260 x 260 mm Set auto on 500 mm Height of the work plan: 800 m... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MACHINES TECHNIQUES SERVICES

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3874555.jpg
Center HITACHI SEIKI 5axes HITACHI SEIKI HG 400 III VWC 5 axes
Vwlhstt2 më shumë »
3795901.jpg
sharrë automatike BEHRINGER HBP 263 A
SAW BEHRINGER HBP 263 A year: 1997 Nfar7 Capacity: Round D: 260 mm dish: 300 x 200 mm Square: 260 x 260 mm Set auto on 500 mm Height of the work plan: 800 m... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave