Profili i Dealer

Irlbacher GmbH

Irlbacher GmbH


Frau Bernd Irlbacher

Trostberger Str. 16
83342 Emertsham

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3733045.jpg
Mbushës elektrik Linde Aschaffenburg E20L-01 386
This truck has a 48 volt battery incl. charger, full cab with heater, 3rd and 4th circuit, Sideshift, positioner, light. Tyres is still completely renewed. Jtyjhtvv Shpallja është përkthyer autom... më shumë »
3712316.jpg
Forklift me Triplex Linde H60D Serie 353 Triplex
This truck has only 4,300 hours, they are confirmed by the LInde dealer. Trip lex mast with a height of 590 cm, 3rd control circuit and carriage. Attachment or forks are fitted on request and at cost ... më shumë »
3705232.jpg
Forklift eNDE Still RX60-40
This truck has pneumatic tyres 80 volt, 6.046 hours 90%, battery and charger. Height 2500 mm, height 3,700 mm,. Juwwmq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Irlbacher GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3733045.jpg
Mbushës elektrik Linde Aschaffenburg E20L-01 386
This truck has a 48 volt battery incl. charger, full cab with heater, 3rd and 4th circuit, Sideshift, positioner, light. Tyres is still completely renewed. Jtyjhtvv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë ...
3712316.jpg
Forklift me Triplex Linde H60D Serie 353 Triplex
This truck has only 4,300 hours, they are confirmed by the LInde dealer. Trip lex mast with a height of 590 cm, 3rd control circuit and carriage. Attachment or forks are fitted on request and at cost price. Soot filters. Gpj80jcz ...
3705232.jpg
Forklift eNDE Still RX60-40
This truck has pneumatic tyres 80 volt, 6.046 hours 90%, battery and charger. Height 2500 mm, height 3,700 mm,. Juwwmq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3691133.jpg
Forklift Linde H35D 393
This diesel truck has a lifting height of 440 cm, 3rd and 4th circuit to carriage, cabin heating. Bhx7ax7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3691093.jpg
CNC torno Gildemeister NEF 280
This guild master comes from a school and is in a good condition. Was until February 18 in the usage. 20n9wv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3691054.jpg
makine CNC bluarje Gildemeister NEF 360
This machine comes from a school and is therefore in a very good condition. It was used until end of February 18 for training. J0hh7jo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhu ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave