Profili i Dealer

MG -MARMO &GRANIT WERK DORTMUND

MG -MARMO &GRANIT WERK DORTMUND


Herr korkmaz yildiray

Lindenhorster str 80-82
41147 Dortmund

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3690325.jpg
urë e pa MG Dortmund &MG Maschinen Mk - 100 Cutter cnc
Bridge saw cnc machine MK - 100 cutter cnc exhibit A good machine .voll automatically etc. 0jhb2b8v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3690314.jpg
Makinë Stone Edge MG Dortmund &MG Maschinen MK15
Description 1500 MG natural stone edge chamfer grinding machine grinding polishing -enlisting new Description Year of construction: 2018 According to the manufacturer's description: A mirr... më shumë »
3688814.jpg
edge makinë lëmues steup kava sm 10/4 steup kava sm 10/4
Edge machine STEUP KAVA SM 10/4 used - built in 2000 Csc3l7do -10 face supporte -2 upper bevel heads -2 under bevel heads -1 calibration support -Insex 1, support -Workpiece thickness 20-150 ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për MG -MARMO &GRANIT WERK DORTMUND

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3690325.jpg
urë e pa MG Dortmund &MG Maschinen Mk - 100 Cutter cnc
Bridge saw cnc machine MK - 100 cutter cnc exhibit A good machine .voll automatically etc. 0jhb2b8v Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3690314.jpg
Makinë Stone Edge MG Dortmund &MG Maschinen MK15
Description 1500 MG natural stone edge chamfer grinding machine grinding polishing -enlisting new Description Year of construction: 2018 According to the manufacturer's description: A mirr... më shumë »
3688814.jpg
edge makinë lëmues steup kava sm 10/4 steup kava sm 10/4
Edge machine STEUP KAVA SM 10/4 used - built in 2000 Csc3l7do -10 face supporte -2 upper bevel heads -2 under bevel heads -1 calibration support -Insex 1, support -Workpiece thickness 20-150 ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave