Profili i Dealer

Tregrecuperi srl

Tregrecuperi srl


Herr Arch. Luca Prevedello

Via vetta 20/a
35043 Monselice

Itali


numrin e telefonit Trego

treGrecuperi Srl
new and used shredder
granulator
complete Processing Line

Dërgoni kërkesën për Tregrecuperi srl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave