Profili i Dealer

neuform-Türenwerk Hans Glock GmbH & Co. KG

neuform-Türenwerk Hans Glock GmbH & Co. KG


Herr Daniel Wacker

Gottlieb-Daimler-Straße 10
71729 Erdmannhausen

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Unsere Geschichte – vom kleinen Schreinerbetrieb zum Tür-Experten
Aus der einstmals kleinen Schreinerei Glock ist in mehr als 80 Jahren ein Unternehmen geworden, das heute an zwei Standorten mit mehr als 200 Mitarbeitern Maßstäbe bei der Herstellung und Entwicklung intelligenter Türlösungen setzt und unzählige Bauherren und Architekten mit neuen Trends und überzeugendem Handwerk begeistert.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3746724.jpg
Qendra CNC për përpunimin e dyerve MAKA HC 55 TBZ DS
CNC-machining centre for doors X: 300-1400 mm Y: 300-2850 mm Z: 450 mm: +-90 ° tool holder: SK40, vertical milling unit, Stulpfräsaggregat, Stulpvorbohreinrichtung, milling unit band page, 16 x rear... më shumë »
3683488.jpg
SAWS gjatësisë Circolare Störi Mantel FLS 170-3200-15
Longitudinal circular saw for trimming and cutting of solid wood and Board materials Bbqbfcqrfa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3683398.jpg
Machining MAKA-TBZ-CNC-4500 MAKA MAKA-TBZ-CNC-4500
MAKA-TBZ-CNC-4500 CNC specifically for door processing Processing technology, as well as manual feed possible Lichausschnitt can be separately rausgefödert. Waste and chip conveyor Door width ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për neuform-Türenwerk Hans Glock GmbH & Co. KG

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3746724.jpg
Qendra CNC për përpunimin e dyerve MAKA HC 55 TBZ DS
CNC-machining centre for doors X: 300-1400 mm Y: 300-2850 mm Z: 450 mm: +-90 ° tool holder: SK40, vertical milling unit, Stulpfräsaggregat, Stulpvorbohreinrichtung, milling unit band page, 16 x rear... më shumë »
3683488.jpg
SAWS gjatësisë Circolare Störi Mantel FLS 170-3200-15
Longitudinal circular saw for trimming and cutting of solid wood and Board materials Bbqbfcqrfa Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3683398.jpg
Machining MAKA-TBZ-CNC-4500 MAKA MAKA-TBZ-CNC-4500
MAKA-TBZ-CNC-4500 CNC specifically for door processing Processing technology, as well as manual feed possible Lichausschnitt can be separately rausgefödert. Waste and chip conveyor Door width ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave