Profili i Dealer

BBC D.O.O.

BBC D.O.O.


Herr Slobodan Milosevic

Konjevići BB
32103 Čačak

Serbia


numrin e telefonit Trego


Printing machines dealer company.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3683377.jpg
HORIZON VAC 100 + SPF 20 A + FC 20 A
Machine for collecting, wire-binding and cutting. Bbqad98avr më shumë »
3683361.jpg
MBO K530 S-KTL / 6-F
Folding machine, 6 + 2 + 1 (side folding), machine in excellent condition. Nbsvb më shumë »
3682751.jpg
HORIZON BQ 440
Machine in very good condition, hot gluing, soft cover for books. Nbsb9 më shumë »
Dërgoni kërkesën për BBC D.O.O.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3683377.jpg
HORIZON VAC 100 + SPF 20 A + FC 20 A
Machine for collecting, wire-binding and cutting. Bbqad98avr
3683361.jpg
MBO K530 S-KTL / 6-F
Folding machine, 6 + 2 + 1 (side folding), machine in excellent condition. Nbsvb
3682751.jpg
HORIZON BQ 440
Machine in very good condition, hot gluing, soft cover for books. Nbsb9
3682606.jpg
POLAR 115 EM MONITOR POLAR 115 EM MONITOR
Cutting machine, good condition Ggvirtxbo
3682602.jpg
Polar 76 EM
Cutting machine POLAR 76 EM, digital programming, good condition, Air table Wsxrk
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave