Profili i Dealer

BBC D.O.O.

BBC D.O.O.


Herr Slobodan Milosevic

Konjevići BB
32103 Čačak

Serbia


numrin e telefonit Trego


Printing machines dealer company.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3682751.jpg
HORIZON BQ 440
Machine in very good condition, hot gluing, soft cover for books. Nbsb9 më shumë »
3682606.jpg
POLAR 115 EM MONITOR POLAR 115 EM MONITOR
Cutting machine, good condition Ggvirtxbo më shumë »
3682602.jpg
Polar 76 EM
Cutting machine POLAR 76 EM, digital programming, good condition, Air table Wsxrk më shumë »
Dërgoni kërkesën për BBC D.O.O.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3682751.jpg
HORIZON BQ 440
Machine in very good condition, hot gluing, soft cover for books. Nbsb9 më shumë »
3682606.jpg
POLAR 115 EM MONITOR POLAR 115 EM MONITOR
Cutting machine, good condition Ggvirtxbo më shumë »
3682602.jpg
Polar 76 EM
Cutting machine POLAR 76 EM, digital programming, good condition, Air table Wsxrk më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave