Profili i Dealer

mimac

mimac


Herr Arno Micheli

Schlachthofstrasse /93 91
39100 Bozen

Itali


numrin e telefonit Trego

Alles für die Holzverarbeitung

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3710781.jpg
Sharrat disk Minimax S 40 Formula
Format circular saw Ncnn7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3705258.jpg
Katër side planer Weinig Quattromat 18
On request Bbwl7bn8vk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3705252.jpg
Edge makine zam Ott Atlantic
On request Ptog7e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për mimac

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3710781.jpg
Sharrat disk Minimax S 40 Formula
Format circular saw Ncnn7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3705258.jpg
Katër side planer Weinig Quattromat 18
On request Bbwl7bn8vk Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3705252.jpg
Edge makine zam Ott Atlantic
On request Ptog7e Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3705247.jpg
Sharrat disk Casolin Astra 2000
On request Bbwlzyray9 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3705245.jpg
Profile frezë SCM Superset XL
Price on request Bq2hybq7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3687587.jpg
Wide-rrip Sander Bütfering Classic C211 CE
Wide-rrip Sander Bbrhkvugbd Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3686520.jpg
Edge makine zam BI-MATIC Extrema 16
Edge glue machine extrema Bbq7mv7tdy Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3686513.jpg
CNC Machining Center SCM ARES
CNC Machining Center Ey92vxr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave