Profili i Dealer

Josef Brucker Maschinenbau

Josef Brucker Maschinenbau


Herr Josef Brucker

Deislstraße 298
5421 /Adnet

Austri


numrin e telefonit Trego


Allgemeiner Maschinenbau, CNC Fertigung, Verzahnungstechnik

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3711388.jpg
makine vertikale slotting TOS OH 4
Vertical slotting machine up to module 4 mounted angle head for helical gears (can be removed) No change of wheels available Bbye97vv33 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p... më shumë »
3711387.jpg
makine vertikale slotting TOS OH 4
Vertical slotting machine up to module 4 mounted angle head for helical gears (can be removed) Bbye9ueqi2 No change of wheels available Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p... më shumë »
3711385.jpg
Chuck me tre zhveshje për makinerinë e mullirit Röhm 37513 GH
Hydraulically actuated clamping stock for machining center with diameter 200 mm Dkbdlraz Jaw intake 1/16 inch x 90 ° Condition: New Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Josef Brucker Maschinenbau

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3711388.jpg
makine vertikale slotting TOS OH 4
Vertical slotting machine up to module 4 mounted angle head for helical gears (can be removed) Bbye97vv33 No change of wheels available Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3711387.jpg
makine vertikale slotting TOS OH 4
Vertical slotting machine up to module 4 mounted angle head for helical gears (can be removed) No change of wheels available Bbye9ueqi2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3711385.jpg
Chuck me tre zhveshje për makinerinë e mullirit Röhm 37513 GH
Hydraulically actuated clamping stock for machining center with diameter 200 mm Jaw intake 1/16 inch x 90 ° Condition: New Dkbdlraz Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhu ...
3711384.jpg
Chuck me tre zhveshje për makinerinë e mullirit Röhm 37513 GH
Hydraulically actuated clamping stock for machining center with diameter 200 mm M3smrmy Jaw intake 1/16 inch x 90 ° Condition: New Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur ...
3711383.jpg
Mbështetëse për ndarjen e kokës Hofmann für Reitstock 160 mm Spitzenhöhe
Hydraulically operated tailstock for dividing head or 4th axis Dsidsyx with Morsekegelaufnahme MK 3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3711382.jpg
Chuck me tre zhveshje për makinerinë e mullirit Röhm 37513 GH
Hydraulically actuated clamping stock for machining center with diameter 200 mm Jaw intake 1/16 inch x 90 ° Yrrvuw Condition: New Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave