Profili i Dealer

Lauf Invest ApS

Lauf Invest ApS


Maltvej 4
9700 Brønderslev

DanimarkëOfertat tona të lartë
3678545.jpg
Finsam 17ton / Day Mbajeni enë të vetme Finsam Flake ice maker VIF 10 IMV
Finsam 17 ton / day Flake icemaker Coolant R404 Build in to 10´container W2qk998r Stand alone unit Ready for production Renovated and tested më shumë »
3709131.jpg
Baader 189 Baader 189
Baader 189 Fileting machine for white fish cod, saithe, haddock Fish size 45-85cm Capacity 24-34 fish/minute 100% renovated Ncl0l Including 3 months warranty më shumë »
3695778.jpg
Dhoma e duhanit Multimat
Smoking chamber Smoke generator in door for wood chips Bbtttzdinc Control with 10 optional programs Trolley with ten shelves Steam available Tested and ready for production më shumë »
Dërgoni kërkesën për Lauf Invest ApS

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3678545.jpg
Finsam 17ton / Day Mbajeni enë të vetme Finsam Flake ice maker VIF 10 IMV
Finsam 17 ton / day Flake icemaker Coolant R404 W2qk998r Build in to 10´container Stand alone unit Ready for production Renovated and tested
3709131.jpg
Baader 189 Baader 189
Baader 189 Fileting machine for white fish cod, saithe, haddock Fish size 45-85cm Ncl0l Capacity 24-34 fish/minute 100% renovated Including 3 months warranty
3695778.jpg
Dhoma e duhanit Multimat
Bbtttzdinc Smoking chamber Smoke generator in door for wood chips Control with 10 optional programs Trolley with ten shelves Steam available Tested and ready for production
3687497.jpg
Makineri për grirë dhe skinning Baader 184/51
Fileting machine for white fish Bbrgp2klwj Fish size 30-70cm Capacity 24-40 fish/min The machine is mechanically overhauled
3687488.jpg
Makinë mbushëse për peshq të vegjël Baader 187
Bbrgnfpzca Fileting machine Fish size 30-55cm Capacity 25-40 fish / min. Electric consumption 1,5kW Water 10ltr./min 100% renovated machine, 6 months full warranty
3687469.jpg
Furnizues automatik i peshkut Baader 482
For processing pelagic fish / Infeeder to fileting/nobbing machine Size range: 20-40 cm Bbrghqjofn Capacity: 150-200 fish/min Power consumption: 2,2 kW Water consumption: approx. 8 l/min Dime ...
3686325.jpg
Bone separator Baader 694
Separator Zd8820bv Capacity: 400 kg / hour Electric consumption 2,2 kW Length: 1270mm Width: 1000mm Height: 1230mm Weight: app. 245kg
3686208.jpg
vakum Tumbler Röschermatic TUE-300
Vacuum Tumbler Bbq0pwox0a Capacity 300 ltr. Motor: 1kW Length : 790mm. Diametre: 700mm. Overall measures Length : 140cm. Width: 119cm. Height: 150cm. Including vacuum pump
3686185.jpg
që bën injeksion Günther PL17
Injector, Günther PL17 Zcvhxgnj Injector for ham 17 needles in two rows Capacity: 250-550 Kg/hour Bandwidth 265mm Product clearence: 180mm 1,5 kW Length*width*height (1400*560*1750) The i ...
3685232.jpg
Makinë skinning për peshk të bardhë Baader 51
Skinning machine For cod, saithe and haddock Up to 150 filets / min Juwc2q 100% renovated machine Tested with filets prior to shipment Six machines in stock
3685226.jpg
Kreu / gutting machine për peshq të bardhë Baader 160
Heading / gutting Capacity 35-40 fish / min. Ghnvl3ldk Fish size 35-70 cm Cuts off collarbone meaning fish is ready for fileting machines
3683818.jpg
Makine Baader 184 / 51PK fileting Baader 184/51
Fileting machine with additional kit for bonefree filets Fish size 30-70 cm Capacity 34-40 fish / min. Includes Baader 51 skinning machine Operated by one person Electric consumption 8 kW Bbqeh ...
3678570.jpg
Gjeneratori i PM Energi 360kW PM Energi
360kW generator build in to 20´container including 1200 ltr. oiltank Bbotlmz3tk
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave