Profili i Dealer

Machinery Concept SL

Machinery Concept SL


Herr Thomas Hell

Palomar 9
28708 San Sebastián de los Reyes

Spanjë


numrin e telefonit Trego


Our machinery division is divided in several well spearated segments so it makes it easy for you to find the right machine for your project.

Our transparency and professionallity gives us the opportunity, to offer you always the right solution with the maximum guaranty and the best after sales services.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3747022.jpg
RS CONSTRUCTION
Two tilting tables each 36 meters x 3 meter width. Year 2008 Gvmg8o më shumë »
3747021.jpg
mikser SKAKO 1250/2250
Used mixer SKAKO 1250/2250 with skip. Ndq0n Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3710926.jpg
Bianchi LT400 / Minibeton 2
Concrete distributor SPEEDY model LT400 / Minibeton 2 from 2006. No picture as it is right now overhauled completely. Complete disassembled, shot blasted, new painting, new tires, new tubes. Go7asgww... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Machinery Concept SL

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3747022.jpg
RS CONSTRUCTION
Two tilting tables each 36 meters x 3 meter width. Year 2008 Gvmg8o
3747021.jpg
mikser SKAKO 1250/2250
Used mixer SKAKO 1250/2250 with skip. Ndq0n Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3710926.jpg
Bianchi LT400 / Minibeton 2
Concrete distributor SPEEDY model LT400 / Minibeton 2 from 2006. No picture as it is right now overhauled completely. Complete disassembled, shot blasted, new painting, new tires, new tubes. Go7asgwwo
3690286.jpg
Masa Aktiengesellschaft R9002 VB
Complete block making machine Masa R9002 VB with face mix and board size 1400 x 1200 mm, Elevator and lowerator with 15 levels (distance between levels 400 mm), automatic cuber, finger car (manufacturer Poyatos), 3900 wooden board ...
3690280.jpg
Fabrika e prodhimit të murit Progres Progress / Ebawe
Complete production plant for walls incl. double walls with 30 tables 3,30 x 12,50 m, two concrete distributors (1,5 m3 and 3 m3), laser and robot for the magnets, Progress steel machines Wire Master MSR. Bbsanicuzi
3679366.jpg
Fabrika për prodhimin e llaçit WAM & Sotecma WBHT-06000-MO
Complete plant for the manufacturing of different types of dry mortar. The plant is designed as a 80-100 tn/h plant, depending on the manufactured type of mortar. Main parts: – Hoist elevator WAM 200 tn/h = 133 m3/h – V ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave