Profili i Dealer

philippart

philippart


Herr nicolas philippart

Luzery 104
6600 Bastogne

Belgjikë


numrin e telefonit Trego


Vente-Achat matériel occasion pour transformation du bois.
Import-Export
Révisions

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3826514.jpg
Cattinair
B3vn90cs më shumë »
3826505.jpg
Weinig Profimat 23
Hw2ha2oj më shumë »
3812963.jpg
Shtypni për të lënë ngrohje Friz Friz P84
Electric heating trays 250 / 130cm Display and digital temperature control I9dqupd NEW JOINTS KIT SPRINGS AND CLEANING STRAINER 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e p... më shumë »
Dërgoni kërkesën për philippart

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3826514.jpg
Cattinair
B3vn90cs
3812963.jpg
Shtypni për të lënë ngrohje Friz Friz P84
Electric heating trays 250 / 130cm Display and digital temperature control I9dqupd NEW JOINTS KIT SPRINGS AND CLEANING STRAINER 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodh ...
3805858.jpg
Planer Guilliet 630mm Guilliet 630
Width 630mm Height 300mm Engine brake Digital display Bctu0f3t7c 11cv engine 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3802597.jpg
Tenon Vertongen P04 Vertongen P04
Tenoneuse handlers Composition: 1scie - 2derouleurs-1arbre Presser and manual advancement 380V Bcswoksjtf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3780039.jpg
Calibreuse Sander Kündig Kundig Primo W650
Width 650mm Carpet to depression Bcmelqwk0h Digital display Engine 21.25KW 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3743565.jpg
Planer Guilliet 700mm Guilliet SNA
Heavy Planer ideal for framing 700mm / 230mm Mvxpze8n Engine 15cv-380V Climb down electric rollers entry split Setting draft-finishing Rolls in the table driven by chain Tree 4 irons + - 1650kg Shpallja është përkthyer ...
3742118.jpg
Autoloader Weinig Weinig
Automatic charger Bcbdgf0mfg Width 230mm 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3742117.jpg
Për llaçin Masterwood Masterwood OMB1
Oscillating to chisel morticer Air progress Setting by stop Pneumatic presser 380V Bcbdf3jgrf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3742115.jpg
Irons MVM Sharpener MVM GM 850
Automatic iron rabo, Planer, 4faces, grinder Sharpener... Length 850mm maxi Mihlqhjd With automatic watering Possible table tilt 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo ...
3727056.jpg
Router Utis Utis
Rise fall electric Digital display Sliding table extension Control desk Gtthv3rwq Electric tree Blocquage Engine 8.5cv 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727053.jpg
F90 Tabela rrëshqitëse Altendorf pa
Fixed, scoring blade 5kw motor Guide protection P7ab0n Emergency stop 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727051.jpg
Lyon-Flex zinxhir Lyon-Flex
Chain mortiser Support for mortising door leaf Revised machine Nc7kl 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727050.jpg
Mortiser për të kanalizuar për flokët OMS
Automatic chain morticer Compressor and pneumatic advancement Bb3w2sfh8k Key slotting and handle Routing taitiere 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727049.jpg
Planer Utis 610mm Utis 610
Width 610mm Engine 7.5cv In the table rolls Rise fall electric Height 230mm maxi Bb3w2iuckj 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3720738.jpg
shredder mbeturinave Janssens
Engine 18 kw Disc 8 knives Bb03cohqzc Spare knives Motorized entry mat 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3685391.jpg
Banda e radialit shihte në drejtim të rrymës Stromab RS92
Saw large radial loads Cutting height 200mm 730mm cutting length Diameter of blade 550mm Tilt motor and arm Rise-decline of the blade forward machine crank with pinions Table of work: 1425 / 1800mm Size: 1800/2030 / 1700mm ...
3682757.jpg
Rrip i gjere i rripit sicar Sicar CL2N2R
Width 100cm 2bandes-2rouleaux Brush out machine Engine 20hp Bbp0lhfasf Digital display 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3682756.jpg
Multiblade Klhein-Soenen Klhein-Soenen
Carpet 250mm Height 120mm Maxi Ggwviec8e Drive status Engine 25hp 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3682321.jpg
Corroyeuse Casadei Casadei C4
Corroyeuse 4postes 220 / 120mm Counters Siko Nbrur 380V Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave