Profili i Dealer

STAMPAIPAPIR

STAMPAIPAPIR


Herr Goran Drzaic

ISIDORE SEKULIC 23
21241 KAC

Serbia


numrin e telefonit Trego


We are young but company which boss have a much experiences for a job with a machines, and all of a printing industry

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3784618.jpg
HAMADA B252A HAMADA
Counter: 20 mio Size: 36x52 Details: Conventional dampening Stream feeder B Bcnpafomfk më shumë »
3684329.jpg
makinat e prerjes Wohlenberg 155 MCS TV
Guillotine Wohlenberg 155 MCS TV, Age: 1986-8, cutting width 1550 mm, photo cells, program, monitor, airtable, 2x side tables with air, spare knife, manuals and tools. Very good condition ! Immediatel... më shumë »
3719793.jpg
sheeter HOBEMA 101
Sheeter HOBEMA 101 is a high-performance sheeter. 4 unwinders of 1000 mm diameter each. Speed: up to 250 m/min. Cutting accuracy: +/- 0,3 mm.. Max. knife load: 400 g/m². Hmof7hr më shumë »
Dërgoni kërkesën për STAMPAIPAPIR

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3784618.jpg
HAMADA B252A HAMADA
Counter: 20 mio Size: 36x52 Details: Conventional dampening Stream feeder B Bcnpafomfk
3684329.jpg
makinat e prerjes Wohlenberg 155 MCS TV
Guillotine Wohlenberg 155 MCS TV, Age: 1986-8, cutting width 1550 mm, photo cells, program, monitor, airtable, 2x side tables with air, spare knife, manuals and tools. Very good condition ! Immediately available ! Bbqi9w7mtj
3719793.jpg
sheeter HOBEMA 101
Sheeter HOBEMA 101 is a high-performance sheeter. 4 unwinders of 1000 mm diameter each. Speed: up to 250 m/min. Cutting accuracy: +/- 0,3 mm.. Max. knife load: 400 g/m². Hmof7hr
3686222.jpg
Printime makinë Automatic
Machine name: AUTOMATIC Country of origin: West Germany Year of manifacture: unknown 3 colors- 3/0, 2/1, 1/1 Print widht: 480mm Print lenght: 90mm minimun 420mm maximum Stamping speed: 4.800 sheets/hour maximum Variable pri ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave