Profili i Dealer

Böhm

Böhm


Herr Robert Böhm

Industriestraße 24
85072 Eichstätt

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3672409.jpg
Karrocë UHELLI STAHL Ura - 4 deri në Stahl CraneSystems AS 3010
Bbmz9i7w8z Trolley for bridge crane make by steel cranesystems 6m hoist and electricdrive Suspension cable was changed in 2017 "Like new" Capacity 4000kg. Was in operation until 07.02.2018! Pick... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Böhm

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3672409.jpg
Karrocë UHELLI STAHL Ura - 4 deri në Stahl CraneSystems AS 3010
Bbmz9i7w8z Trolley for bridge crane make by steel cranesystems 6m hoist and electricdrive Suspension cable was changed in 2017 "Like new" Capacity 4000kg. Was in operation until 07.02.2018! Pick... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave