Profili i Dealer

Gradmax .d.o.o. Pivka

Gradmax .d.o.o. Pivka


Klenik 35
6257 Pivka

Slovenia
Ofertat tona të lartë
3677474.jpg
Rimeso automatike e prerësit RAUTE RWS
If you need more informations send us e-mail. Cftrearc më shumë »
3672716.jpg
Tharëse për rimeso BSH roller
Dryer for the veneer with 13 chambers. The dryer is with 4 floors. Dimensions of the useful space: 25000 x 4500 x 4 mm. The highest temperature is 140 °C. Connecting power is 15. 000 KW. ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gradmax .d.o.o. Pivka

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3677474.jpg
Rimeso automatike e prerësit RAUTE RWS
If you need more informations send us e-mail. Cftrearc më shumë »
3672716.jpg
Tharëse për rimeso BSH roller
Dryer for the veneer with 13 chambers. The dryer is with 4 floors. Dimensions of the useful space: 25000 x 4500 x 4 mm. The highest temperature is 140 °C. Connecting power is 15. 000 KW. ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave