Profili i Dealer

Aluminiumtechnik Schubert

Aluminiumtechnik Schubert


Herr Jürgen Schubert

Moltkestr. 25
42799 Leichlingen

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Wegen Firmenauflösung, einige Maschinen zu verkaufen.
Metallverarbeitungsfirma in 42799 Leichlingen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3708315.jpg
Nën dysheme pa.
used under floor saws, Sägeblattdurchm.ca. 250 mm, laterally adjustable Visit required Cnofrzi2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3708312.jpg
Hamlet Praktikus Weiler Praktikus
used lathe Hamlet, 12 x changer, outlet = 40 mm, Chuck diameter 160 mm, in addition a Collet Chuck, Bosch control... Dv9i3y Visit required Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ... më shumë »
3708307.jpg
Qendra Machining Heckler & Koch BA22 Heckler & Koch BA 22
used BA 22, x = 1450, 350 = y, z = 300, change editing, 4.Achse, conveyors,... Site 42799 Leichlingen Visit required Bbxijw9ait Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Aluminiumtechnik Schubert

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3708315.jpg
Nën dysheme pa.
used under floor saws, Sägeblattdurchm.ca. 250 mm, laterally adjustable Visit required Cnofrzi2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3708312.jpg
Hamlet Praktikus Weiler Praktikus
used lathe Hamlet, 12 x changer, outlet = 40 mm, Chuck diameter 160 mm, in addition a Collet Chuck, Bosch control... Dv9i3y Visit required Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime ... më shumë »
3708307.jpg
Qendra Machining Heckler & Koch BA22 Heckler & Koch BA 22
used BA 22, x = 1450, 350 = y, z = 300, change editing, 4.Achse, conveyors,... Site 42799 Leichlingen Visit required Bbxijw9ait Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthi... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave