Profili i Dealer

FHU MEBLOMAR AGATA OLEK

FHU MEBLOMAR AGATA OLEK


Herr Mariusz Olek

Zdziechowice 167
46-310 GORZÓW ŚLĄSKI

Poloni


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Mariusz Olek

Gjuhë: Deutsch, Englisch


Firma FHU MEBLOMAR, założona w 2004 roku,prowadzi sprzedaż maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego, filtrowentylacji stosowanej w wielu gałęziach przemysłu oraz wózków widłowych.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3679691.jpg
Forklift STILL RX 70-25 Ex PYROBAN
Nbpcl Forklift STILL - system ex PYROBAN 5000D më shumë »
3669381.jpg
Korniza e thururve ALFAMACCHINE MINIGRAF 4 Elettronics
Underpinner Nbfaf më shumë »
3669993.jpg
Edgebander HOLZ-HER PRIMUS 1436 SE
Edgebander Jibprtj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për FHU MEBLOMAR AGATA OLEK

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3679691.jpg
Forklift STILL RX 70-25 Ex PYROBAN
Nbpcl Forklift STILL - system ex PYROBAN 5000D
3669993.jpg
Edgebander HOLZ-HER PRIMUS 1436 SE
Edgebander Jibprtj Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3736596.jpg
pluhuri heqës NESTRO
pluhuri heqës Gwmc0nzqu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3671669.jpg
panel saw SCM SI320
Bbmtcxxtxv Panel saw SCM SI 320 The condition of the machine as in the pictures, i.e. the lack of some equipment elements. Besides, the rest works well
3736558.jpg
pluhuri heqës NESTRO
pluhuri heqës Bb9pnfq2xo Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3727023.jpg
Carpentry saw RANDEK Maskin SP 708
Carpentry saw RANDEK SP 708 G83zbp
3727019.jpg
Carpentry saw RANDEK Maskin SP 702
Carpentry saw RANDEK SP 702 Bb3wskqzrl
3719805.jpg
pluhuri heqës RDE
Dust extractor RDM Fyoox2x7
3719803.jpg
pluhuri heqës NEDERMAN FilterMax F
Dust extractor NEDERMAN FilterMax F Hpnrvp2
3671676.jpg
pluhuri heqës KELLER UNI STAR
Dust extractor No switch. Gdppfadd3 Engine power 3 Kw . 3500 m3/h Only what you see in the pictures.
3712124.jpg
Forklift Lansing LINDE E12
Forklift Lansing LINDE E12 Tzdsut3
3685422.jpg
pluhuri heqës DISA 15E AUTO-M FILTER
Dust extractor Disa Gvkkzo
3685421.jpg
Pluhuri nxjerrës JET BLOTENBERG FILTERBLOC PF-15000
Pluhuri nxjerrës JET Nbuvn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3682767.jpg
Oil Filter Mist PLYMOVENT EFO 5000
Oil mist filter Plymovent Bbp0ogqy0p EFO 5000
3682381.jpg
fan Extractor PLYMOVENT
Fan dust extractor 15 Kw Nbrwn
3677327.jpg
Njësia e trajtimit të ajrit të integruar RHOSS UTNV 050
Njësia e trajtimit të ajrit të integruar Bbohy8ulqp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3676941.jpg
Makinë Briketimi NESTRO SHB 5
Briqette Making Machine Nbmmn
3672603.jpg
Makinë e kombinuar me dru CASADEI M/26
Wood cmbined machine Ft0fcm2
3672591.jpg
Beamsaw HOLZMA OPTIMAT HPP 81/38
Beamsaw HOLZMA OPTIMAT HPP 81/38 Nbiep
3672417.jpg
pluhuri heqës ALKO MOBIL JET 200
Dust extractor Al-ko Mobil Jet 200 Bbm0bvhd9b
40 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave