Profili i Dealer

Marco Antonio Rubio

Marco Antonio Rubio


Herr Marco Rubio

Carretera de Barcelona 673
08204 Sabadell

Spanjë


numrin e telefonit Trego

La empresa Maquinaria Márket , asesora e intermedia en la gestión de la venta de maquinaria en el sector metalurgico más especificado en los procesos de mecanizado y corte de aluminio y PVC aportando la experiencia de más de 25 años trabajando y colaborando con las distintas multinacionales como Mecal ,Emmegi ,Fom, Tekna etc

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3720887.jpg
Fom Kaiman Theta 700
Electronic head cutter with 700m.m disc equipped with meter stop with motorized displacement and scrap suction system Bb07o2gxbx më shumë »
3668403.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Mecal Ariel
Great capacity for work, with a useful width 650 mm and 4-axis with Swivel Head machining center, has two zones of indistinct works, along with motorized jaws. Dygzzjt Shpallja është përkthyer au... më shumë »
3679765.jpg
Kokë me kokë të dyfishtë Mecal FE 400
Cut-off machines double head automatic, by disco iron cutting Xg270puv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Marco Antonio Rubio

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3720887.jpg
Fom Kaiman Theta 700
Electronic head cutter with 700m.m disc equipped with meter stop with motorized displacement and scrap suction system Bb07o2gxbx
3668403.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Mecal Ariel
Great capacity for work, with a useful width 650 mm and 4-axis with Swivel Head machining center, has two zones of indistinct works, along with motorized jaws. Dygzzjt Shpallja është përkthyer au ...
3679765.jpg
Kokë me kokë të dyfishtë Mecal FE 400
Cut-off machines double head automatic, by disco iron cutting Xg270puv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3679738.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Mecal Falcón
Machining Center 4 axis with clamps swivel, faired, mecal Mesof software Bbo8hpxhx0 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3669999.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Mecal MC 305 Tm
Mark Mecal machining center model MC 305 TM with electronic rotary VISE for working three faces of the profile and intermediate grades Bbmdrbmalp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3669461.jpg
Prerje, machining, vidhos Bjm
2. high production lines, for factory windows of PVC compound: Profiles with automatic drag entry bench + cutting system of profiles using profile output disco+Bancada cut + 2 module mechanized reinf ...
3668748.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Mecal Falcon
Center of machining model Falcon (faster scrolling on the market 150-mpm) with rotating clamps with capacity of 250 x 250 Bblx3g7cim Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përk ...
3668741.jpg
3 + 1 qendra përpunimi Tekna Tk 427
3 + 1 machining center axis with working capacity and 500m.m and a length of 6.500 mm. m, have forwarding to double drive strawberries to mechanize the 3 faces of the profile Nbemf Shpallja është ...
3668398.jpg
Përpunimi i aksit të qendrës 4 Tekna Tk 426/3-6
Center four-axis machining using swivel vise with electronic intermediate grades two areas of work, bridge system and a length in x 6, 500 m. m with the possibility of working the three faces of the 1 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave