Profili i Dealer

Zakład Poligraficzny Andrzej Połać

Zakład Poligraficzny Andrzej Połać


Frau Justyna Połać-Piątek

Piłsudskiego 1a
42-256 Olsztyn koło Częstochowy

Poloni


numrin e telefonit Trego

Drukarnia, sprzedaż bez pośredników.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3667676.jpg
5 makinë shtypi kompensuar me ngjyra Man Roland 505 OB LV
Roland 505 OB LV Max sheet format 530x740mm, minimum sheet size 260x400mm Equipment: varnish mixer, Quick Change Coating, Gckhca2g3 IR drying, densitometric printing control system, alcohol dam... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Zakład Poligraficzny Andrzej Połać

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3667676.jpg
5 makinë shtypi kompensuar me ngjyra Man Roland 505 OB LV
Roland 505 OB LV Max sheet format 530x740mm, minimum sheet size 260x400mm Equipment: varnish mixer, Quick Change Coating, Gckhca2g3 IR drying, densitometric printing control system, alcohol dam... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave