Profili i Dealer

Matkowski

Matkowski


Herr Ireneusz Matkowski

Domaželice 177
75115 Domaželice

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

Dobrý den,
jako obchodní firma zabývající se likvidací provozoven, nákupem a prodejem kovoobráběcích a tvářecích strojů poptáváme nepotřebné stroje z Vaší firmy.
Za případné nabídky děkujeme.
S přáním pěkného dne
I.Matkowski
Tel:00420 775 757 899
Email: strojematkowski@seznam.cz

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3667445.jpg
Vyvrtavačka TOS WHN 13
Wyvrtavačka WHN 13 Tuejeptv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3667441.jpg
torno të rënda SUA tos SUA 100/3000P
Heavy Lathe SUA100P/3000 Nbddr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3667435.jpg
Modele torno Skoda S50
Wooden lathe diameter 1500 spins Tubjyxll Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për Matkowski

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3667445.jpg
Vyvrtavačka TOS WHN 13
Wyvrtavačka WHN 13 Tuejeptv Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3667441.jpg
torno të rënda SUA tos SUA 100/3000P
Heavy Lathe SUA100P/3000 Nbddr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3667435.jpg
Modele torno Skoda S50
Wooden lathe diameter 1500 spins Tubjyxll Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3667427.jpg
Vyvrtavačka TOS W100A
Vyvrtavačka W 100A machine status dobry Bbllsq20ld Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave