Profili i Dealer

BMV Vertriebsgesellschaft mbH

BMV Vertriebsgesellschaft mbH


Herr Torsten Krüger

Cuxhavener Straße, 43
28217 Bremen

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Wir lösen unseren Maschinenpark auf und sind auf der Suche nach Käufer.
Verkauf erfolgt direkt vom Besitzer.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3708569.jpg
280t hydr. Shtypi horizontal MAAC Hydraulique
Has been used so far as fork-bending press. Manufacturer: MAAC hydraulique, 22500 Paimpol, France Model: LFAE12379 Max pressure: 250 bar Serial No.: 5013 DL Dimensions Lxwxh: 3, 35m x 0, 65m x 0,... më shumë »
3708565.jpg
230t hydr. Shtypi horizontal MAAC Hydraulique
Has been used so far as fork-bending press. Manufacturer: MAAC hydraulique, 22500 Paimpol, France Cpyvxxyv Model: LFAE12379 Max pressure: 250 bar Serial No.: 5013 DL Dimensions Lxwxh: 3, 35m x 0... më shumë »
3666983.jpg
Torno VDF Boehringer V800
Lxwxh: 1500 x 3000 x ca. 1200 mm Weight: 7100 kg Jfcdwnh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
Dërgoni kërkesën për BMV Vertriebsgesellschaft mbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3708569.jpg
280t hydr. Shtypi horizontal MAAC Hydraulique
Has been used so far as fork-bending press. Manufacturer: MAAC hydraulique, 22500 Paimpol, France Model: LFAE12379 Max pressure: 250 bar Serial No.: 5013 DL Dimensions Lxwxh: 3, 35m x 0, 65m x 0, ...
3708565.jpg
230t hydr. Shtypi horizontal MAAC Hydraulique
Has been used so far as fork-bending press. Cpyvxxyv Manufacturer: MAAC hydraulique, 22500 Paimpol, France Model: LFAE12379 Max pressure: 250 bar Serial No.: 5013 DL Dimensions Lxwxh: 3, 35m x 0 ...
3666983.jpg
Torno VDF Boehringer V800
Lxwxh: 1500 x 3000 x ca. 1200 mm Weight: 7100 kg Jfcdwnh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3666981.jpg
Tornjës CNC me sistem të shpejtë të ndryshimit CSEPEL SD 610/1500
Lxwxh: 2700 x 2100 x 2000 mm Nbcvf Weight: 13,000 kg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3666971.jpg
Mulliri i makinës me montim të kopjuar Droop + Rein FS 110ke
Bed type milling machine with copy Setup Lxwxh: 4000 x 3650 x 3850 mm Nbcu2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3666963.jpg
CNC Machining Center Grafenstaden 741 BNE 10
Partial renewal 1996 Lxwxh: 3350 x 1000 x ca. 1000 mm, tower height 3000 mm Weight: approx. 20,500 kg (CPL. Unit) Control: Siemens 810 M Services and equipment: universal milling head, elektronosch ...
3666959.jpg
Stërvitje radiale kthyeshëm Raboma 12 V 1600
Stërvitje radiale kthyeshëm Bblhhbvrmp Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3666958.jpg
Mulliri CN, pllakë vakumi Reckermann Traversa 2030/6-V 5
Part of renovation: 2008 Lxwxh: approx. 5200 x 4700 x 2800 mm Clamping surface: 3600 x 1300 mm x way y-, z-way: 3000mm, 1200mm, 250mm Weight: 21,000 kg Other: built-in turret; 7 spindles, ball sc ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave