Profili i Dealer

Press KosmajTurist

Press KosmajTurist


Herr Miroslav Davidovic

Gajcic 13
11400 Mladenovac

Serbia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

The company also deals with the import, overhaul and sale of graphic machines. According to its quality in the sale of used graphic machines, Press-KosmajTurist is the leader of this business in the wider Balkan region.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3710497.jpg
kompresor COMPAIR L22 COMPAIR L22 - 10A
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Bbx3wmobfb më shumë »
3710495.jpg
kompresor COMPAIR HIDROVANE HV11 COMPAIR HIDROVANE HV 11 V11ACE10-4035S000
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Dbx2vb39 më shumë »
3710493.jpg
CTP Heidelberg Suprasetter A52 / A74 Heidelberg Suprasetter A74
Prinect Shooter 2013. Harlequin RIP 11.0 Revision 3. Machine in stock. Test is possible. Price agreement Etbe3u7 më shumë »
Dërgoni kërkesën për Press KosmajTurist

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3710497.jpg
kompresor COMPAIR L22 COMPAIR L22 - 10A
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Bbx3wmobfb
3710495.jpg
kompresor COMPAIR HIDROVANE HV11 COMPAIR HIDROVANE HV 11 V11ACE10-4035S000
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Dbx2vb39
3710493.jpg
CTP Heidelberg Suprasetter A52 / A74 Heidelberg Suprasetter A74
Prinect Shooter 2013. Harlequin RIP 11.0 Revision 3. Machine in stock. Test is possible. Price agreement Etbe3u7
3710444.jpg
shtypi libërlidhës format 650x500
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Een2i9m
3710442.jpg
shtypi libërlidhës bookbinding press
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Muctxk
3709111.jpg
Dele dhe ngjitës VEGA 500 mm VEGA
Machine in stock. Test is possible. Price agreement Nclzx
3709107.jpg
stërvitje letër Nagel Citoborma me 2 kokë NAGEL CITOBORMA
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxpyelvbt
3709101.jpg
MAQINË PAKETIMI ME SHIRIT
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Nclzn
3709080.jpg
MAQINË PËR PAKETIMI PËR PAPER TAPE TANNER
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxpqc27ey
3709069.jpg
Rrobaqepësi MOSCA MOSCA
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxpmz89in
3709062.jpg
Laminator me dorë ANGELO ZOCCATELLI B1 ANGELO ZOCCATELLI AZ
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Ss0c3g
3709048.jpg
Mbulesa e librit Kolbus GDS KOLBUS GD
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxpgrwjdy
3709033.jpg
Laminatorët e Filmit AUTOBOND MF 76 B1 AUTOBOND MF 76
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. J8h9xj
3709030.jpg
Grupimi i stacioneve TMF 10 TMF Schwenningen 10
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxpbgbd2g
3708988.jpg
Grumbullimi i makinës 8 stacione MULLER-LANGENFELD 620
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxouvpxr3
3708961.jpg
teli i qymyrit BREHMER BREHMER 101
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Nclvb
3708957.jpg
Makinë qepëse POLYGRAPH POLYGRAPH
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxoln2je7
3708953.jpg
Elektrike Rivet Hand Pro HANG HANG 103 10
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. I3ebwuz
3708948.jpg
Bluarje, pretendon kartoni POLYGRAPH POLYGRAPH RS 40
Machine in stock. Test is possible. Price agreement. Bbxoiyawqu
3708126.jpg
FALTEX 711 FALTEX 711
Machine in stock. The trial is possible. Price is negotiable. Goc8dkn88
3708122.jpg
Desk MULTIPLI 382 PS MB 382 PS
Machine in stock. The trial is possible. Price is negotiable Gvla80
48 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave