Profili i Dealer

Projekt & Qualitäts Management

Projekt & Qualitäts Management


Herr Wilfried Klewer

Ratsbruch 24
33106 Paderborn

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Ofertat tona të lartë
3713031.jpg
LMS përbërë miter saw Metallkraft MKS 400L
Very good automatic cutting saw for aluminum sections Ncpuh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3713030.jpg
Sand makinë prish MHG Glasmaster GMA 2000S/4 255 1703/2.2
Very good sand blasting machine with cpl. Accessories. Bbyujjalyg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3713029.jpg
frezë Stürmer Maschinen GmbH OPTImill BF30 Vario MK3 / 230V / 1PhFräs
A small but very fine milling machine with many possibilities for the part edit. The machine is with kl. Accessories (tools and recordings) released. Bbyui9pgef Shpallja është përkthyer automatik... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Projekt & Qualitäts Management

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3713031.jpg
LMS përbërë miter saw Metallkraft MKS 400L
Very good automatic cutting saw for aluminum sections Ncpuh Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3713030.jpg
Sand makinë prish MHG Glasmaster GMA 2000S/4 255 1703/2.2
Very good sand blasting machine with cpl. Accessories. Bbyujjalyg Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3713029.jpg
frezë Stürmer Maschinen GmbH OPTImill BF30 Vario MK3 / 230V / 1PhFräs
A small but very fine milling machine with many possibilities for the part edit. The machine is with kl. Accessories (tools and recordings) released. Bbyui9pgef Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkth ...
3708319.jpg
sirtar rëndë load
2 heavy cargo racks, b3, 4 m x t1, 4 m x h3, 6 m, 2, 5T per shelf, Bbxinjndy9 4 boxes per shelf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3708310.jpg
Tabelë frezë Elektra Beckum TF900
Very good profile milling machine with accessories. is now available on euro pallet Bbxiktsrew Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3708306.jpg
shears fletë metalike Stürmer Maschinen GmbH metallkraft MTBS 2550-25
Sheet metal shears for fine sheets up to 2.5mm; 2.5m cutting length; Rear protective device with photocell. Currently used for aluminum sheet up to 1mm. Extended edition in front of stainless steel. Goetx8cus Pick up at your ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave