Profili i Dealer

ROBOT GENERAL TRADING CO

ROBOT GENERAL TRADING CO


Herr Emir Hurem

RAJLOVACKA CESTA 41
71000 SARAJEVO

Bosnja dhe Hercegovina


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3808667.jpg
PAKETIMI AUTOMATIK ME THERMOSCOLOR FO KURT LACHENMEIR
THE AUTOMATIC WRAPPING WITH FOIL TERMOSKUPLJAJUCOM Bcuo9ktpi2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3741616.jpg
ITW GEMA itw gema linija za jednu boju i linija više boja
LINE FOR ELECTROSTATIC COLORING ONE AND MORE COLOR Gx0033l7q më shumë »
3808655.jpg
EXTRUDER COVEMA COVEMA
EXTRUDER COVEMA FOR PLASTICS Cqtqetyp më shumë »
Dërgoni kërkesën për ROBOT GENERAL TRADING CO

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3808667.jpg
PAKETIMI AUTOMATIK ME THERMOSCOLOR FO KURT LACHENMEIR
THE AUTOMATIC WRAPPING WITH FOIL TERMOSKUPLJAJUCOM Bcuo9ktpi2 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741616.jpg
ITW GEMA itw gema linija za jednu boju i linija više boja
LINE FOR ELECTROSTATIC COLORING ONE AND MORE COLOR Gx0033l7q
3808655.jpg
EXTRUDER COVEMA COVEMA
EXTRUDER COVEMA FOR PLASTICS Cqtqetyp
3808653.jpg
Makinë me formë vakumi ILLIG YANGZI
Makinë me formë vakumi Gcxeaqn Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3777591.jpg
EUROCHILLER EUROCHILLER GCCA090
CHILLER WITH TANK AND PUMP Neovx Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3745745.jpg
TRANSPORTI HORIZONTAL DHE VERTIKAL
THE HORIZONTAL AND VERTICAL TRANSPORT FROM PRODUCTION Nkbf3nsr Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741669.jpg
sistemit hidraulik YANGZI
COMPLETE LINE OR SEPARATELY IN RESPECT OF MAKING THE REFRIGERATOR DOOR Bca9al0odf Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741640.jpg
INFICON INFICON PROTEC P3000 I ECOTEC 2
EQUIPMENT FOR THE DETECTION OF GAS LEAKS Bca8xxik8i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3741630.jpg
GALILEO FRIGUS N2-2 GALILEO TP FRIGUS N2-2
GAS FILLING MACHINE R600 Bca8ux3sv8
3741628.jpg
GALILEO HABILIS 3 H12 GALILEO HABILIS 3 H12
GAS FILLING MACHINE R600 ,R134 Bca8ue0hn3
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave