Profili i Dealer

Finnsobois

Finnsobois


Herr Vincent PLANTE

Parc Activite entre Dore et Allier, Allee Des Chenes 1
63190 LEZOUX

Francë


numrin e telefonit Trego

Finnsobois est une société active dans l'industrie du bois en France par la vente d'équipement industriel. Nous avons également un atelier mécanique où nous reconditionnons des machines usagées.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3667378.jpg
Rrotullues i rrotullueses VK26SMX Valon Kone VK26SMX
Valon Kone debarker VK26SMX, suitable ,for logs with diameter from 100mm to 620mm, with a minimum length of 2.1m at max speed 60m/min. Bblld7sgvs Debarker with 6 tool arms with lubrication group and... më shumë »
3667370.jpg
Rrotullues i rotorit Valon kone VK90
Debarker Valon kone VK90, rebuilt as new in workshop with Valon Kone parts. All critical parts have been changed (rotor bearing...). Bbllbrizvk Debarker is coming with centeing flap, lubrication gr... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Finnsobois

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3667378.jpg
Rrotullues i rrotullueses VK26SMX Valon Kone VK26SMX
Valon Kone debarker VK26SMX, suitable ,for logs with diameter from 100mm to 620mm, with a minimum length of 2.1m at max speed 60m/min. Bblld7sgvs Debarker with 6 tool arms with lubrication group and... më shumë »
3667370.jpg
Rrotullues i rotorit Valon kone VK90
Debarker Valon kone VK90, rebuilt as new in workshop with Valon Kone parts. All critical parts have been changed (rotor bearing...). Bbllbrizvk Debarker is coming with centeing flap, lubrication gr... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave