Profili i Dealer

Stal-Com Rafał Dziendziel

Stal-Com Rafał Dziendziel


Herr Rafał Dziendziel

Witosa 30
43512 Bestwina

Poloni


numrin e telefonit Trego


Nasza firma zajmuje się produkcją,sprzedażą oraz serwisem maszyn CNC

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3814626.jpg
Deckel Maho DMU 60T
Hnczssmpc më shumë »
3814625.jpg
Deckel Maho DMU 60T
Eigwqg2b më shumë »
3814054.jpg
Irco ILS
Bfyjtang më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stal-Com Rafał Dziendziel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3814054.jpg
Irco ILS
Bfyjtang
3744340.jpg
makine CNC bluarje Deckel FP2
CNC milling machine vertical-horizontal Deckel FP2 and Technical condition of the Visual and very good Control: Dialog 4 "X" travel: 300 mm Travel "Y": 300 mm Bcbx3mpbcu Movement of "Z" axis 300 mm Maximum spind ...
3804343.jpg
Qarkorja CNC torno Gildemeister NEF 500
Machine parameters: -Control: Heidenhain Manual Plus 3110 -The number of hours of switching on the machine: 35 000 -Imac quick-change knife Multifix size C -handle 3-jaw Chuck fi 250 mm Forkard -max RPM. 2800obr ppm ...
3803411.jpg
CNC torno Gildemeister CTX500 V3
Hello. I have for sale: CNC LATHE GILDEMEISTER CTX 500 V3 with driven tools Country of origin: Germany Year of prod. 1994 The machine is in very good condition Equipement: -Control Heidenhain EPL 1190 -Over ...
3745901.jpg
3D Koordinimi matjen makinë Mitutoyo FN 905
Stroke X axis: 900 mm Ndpxn Stroke Y axis: 500 mm Travel in Z axis: 600 mm Measuring probe: Renishaw Fully operational machine, connected to the mains, prepared to carry out the tests. Shpallja është përkthyer aut ...
3799015.jpg
CNC torno Gildemeister CTX 500
The machine is in very good condition and Visual Equipement: -Control Heidenhain EPL 1190 -Overlay Turn Plus facilitates and speeds up the programming of the machine -Tool Head 12 position VDI40 -Hydraulic Chuck 315 ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave