Profili i Dealer

Stal-Com Rafał Dziendziel

Stal-Com Rafał Dziendziel


Herr Rafał Dziendziel

Witosa 30
43512 Bestwina

Poloni


numrin e telefonit Trego

Nasza firma zajmuje się produkcją,sprzedażą oraz serwisem maszyn CNC

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3733548.jpg
Gildemeister NEF 500
Bb8tmd7vrm më shumë »
3707881.jpg
Ndarës, thithës i mjegullit Clara
Oil mist separator Clara year of prod. 2006 Ncktj Separator removed from the Centre of Frezerskiego, can be mounted on any CNC machine The device is designed to absorb oil mist coolant vapou... më shumë »
3707878.jpg
Shufra ushqyesesh Irco ILS
Stock-Tray Irco IlS Feeder worked with the machine Gildemeister CTX 400 The length of the rod feed: 1 m Bbxej2wsxg Maximum diameter: 55 mm rod feed Steel-Com Rafał Dziendziel tel 609 089... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stal-Com Rafał Dziendziel

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3733548.jpg
Gildemeister NEF 500
Bb8tmd7vrm më shumë »
3707881.jpg
Ndarës, thithës i mjegullit Clara
Oil mist separator Clara year of prod. 2006 Ncktj Separator removed from the Centre of Frezerskiego, can be mounted on any CNC machine The device is designed to absorb oil mist coolant vapou... më shumë »
3707878.jpg
Shufra ushqyesesh Irco ILS
Stock-Tray Irco IlS Feeder worked with the machine Gildemeister CTX 400 The length of the rod feed: 1 m Bbxej2wsxg Maximum diameter: 55 mm rod feed Steel-Com Rafał Dziendziel tel 609 089... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave