Profili i Dealer

Markus Media

Markus Media


Herr Michael Markus

Max-von-Eyth Str. 23a
27798 Hude

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Die Firma Markus Media handelt seit 18 Jahren mit gerauchten Flexodruckmaschinen und Maschinen für die Weiterverarbeitung von Druckerzeugnissen. Außerdem mit UV-Druckern und Flachbettplottern.
Montage und Demontage, Transport, Reparatur und Service.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3749170.jpg
Flexodruck Gallus Gallus EMS410
Gallus EMS 410, Age: 2007 Bcde208grs 7 flexo print units 7 UV drying with cooling shafts Corona Webcleaning die-cutting with Hydra Jacks Video Register Control Sensotek screen printing unit ... më shumë »
3733534.jpg
Flexodruckmaschine Gallus Gallus EM 280
Sensotec auto register control unwind with roll lift BST web guide Arcotec corona treater 10 x flexo print stations Ba7kney8 10 x is UV dryers 10 x chill rolls Gallus screen unit Lamination u... më shumë »
3714078.jpg
UV Printer Fuji Fuji Acuity LED 1600
LED UV inkjet printing technology Maximum printing width 1610 mm Maximum printing material thickness rolls, sheets and rigid substrates up to 13 mm 8 colours (cyan, magenta, yellow, black, light cy... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Markus Media

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3749170.jpg
Flexodruck Gallus Gallus EMS410
Gallus EMS 410, Age: 2007 7 flexo print units 7 UV drying with cooling shafts Corona Webcleaning die-cutting with Hydra Jacks Video Register Control Sensotek screen printing unit trolley: Anilox - 60 pressure cylinder ...
3733534.jpg
Flexodruckmaschine Gallus Gallus EM 280
Sensotec auto register control unwind with roll lift BST web guide Arcotec corona treater 10 x flexo print stations 10 x is UV dryers 10 x chill rolls Gallus screen unit Lamination unit 1 x rotary the station with GapMast ...
3714078.jpg
UV Printer Fuji Fuji Acuity LED 1600
LED UV inkjet printing technology Maximum printing width 1610 mm Bby8btqty8 Maximum printing material thickness rolls, sheets and rigid substrates up to 13 mm 8 colours (cyan, magenta, yellow, black, light cyan,) Light magent ...
3653262.jpg
krevat Flat përbetuar Blackman & White MasterCut Multi-Tech
MasterCut Multi-Tech is a professional flat-bed plotter by Blackman & white and is designed for cutting fabric and cardboard, plastic, Fenery and other materials. Tools to creasing, cutting, milling, blades, swinging and turning b ...
3686320.jpg
flexo Gallus EM410S
Gallus EM410S Web width: 410mm Age: 2010 Auto register control Unwind Web guide Web cleaner Corona treater 11 x servo-driven flexo print stations 11 x IST UV dryers Web Turn Bar 1 x rotary hot foil unit 4 x screen ...
3686318.jpg
flexo Gallus Gallus EM510
Gallus EM510 Age: 2001 web width: 510mm unwind web guide splice table 7 x flexo print units Bbq2qpqcvo 7 x GEW UV dryers 4 x hot air dryers overhead rail system delam unit relam unit web turn bar 2 x spare finishing ...
3686135.jpg
flexography Gallus Gallus RCS430
PRE OWNED GALLUS RCS430 Year 2007 - modified and upgraded in 2010 Machine Cofiguration 2 Martin Unwind unit for self adhesive and monofoil Web cleaning unit Corona unit 11 printing platforms 1250mm (offset) for screen, F ...
3653259.jpg
Makinë automatike vdesin-prerëse Omega ATR 410-4
Width 410 mm Rotary die cutting, waste rewinding, cutting to length, meter counter, Bbhhuei7ql Label counter, revolver winding with gluing station. Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3653219.jpg
shtypjen Flexographic Nilpeter FA 3300
Flexodruckmaschine in sehr gutem technischen Zustand. 12 UV Druckwerke, davon 8 Flexo + 4 Kombinationswerke (Flexo-,Siebdruck, Kalt- und Heißprägung) Corona, Bahnreinigung Bbhhigz3pd 2 Rotationsstanzen Gap Master Auf – A ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave