Profili i Dealer

SIA "Buvtrade"

SIA "Buvtrade"


Herr Dmytro Rosseiskov

Kalnciema iela 78
1046 LV- / Riga, Latvia.

Letoni


numrin e telefonit Trego


SIA "Buvtrade" is an official representative of the factories manufacturing reinforcement steel processing and stone crushing equipment.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3745078.jpg
Makinë prerëse portative. Taeyeon TYC-HD25B
Brand new with manufacturer warranty. Made in South Korea, high quality machine. Bcb8ykszbw Portable rebar cutting machine. d.10 (3 pieces) - d.25mm (1 piece) Please request. We have more... më shumë »
3745073.jpg
Rebar qethje / Rebar makinë prerëse Taeyeon TYC-HD42A
The brand-new machine made in Korea with original manufacturer warranty. CE approval / V2yd7r Blade size 100mm. Reinforcement steel cutting machine: diameters 10mm-42mm. Can cut 9 pieces ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për SIA "Buvtrade"

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3745078.jpg
Makinë prerëse portative. Taeyeon TYC-HD25B
Brand new with manufacturer warranty. Made in South Korea, high quality machine. Bcb8ykszbw Portable rebar cutting machine. d.10 (3 pieces) - d.25mm (1 piece) Please request. We have more... më shumë »
3745073.jpg
Rebar qethje / Rebar makinë prerëse Taeyeon TYC-HD42A
The brand-new machine made in Korea with original manufacturer warranty. CE approval / V2yd7r Blade size 100mm. Reinforcement steel cutting machine: diameters 10mm-42mm. Can cut 9 pieces ... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave