Profili i Dealer

Stapler-Diskont Leopold Grandl

Stapler-Diskont Leopold Grandl


Herr Leopold Grandl

Höfnergraben 2
2572 Kaumberg

Austri


numrin e telefonit Trego


Seit 1983 sind wir im Staplerhandel und der Staplerreparatur tätig.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3797952.jpg
Diesestapler ende 3.5 ton Still R 70-35 Diesel Triplex 4 Steuerventile
Still R 70-35 3.5 ton diesel Serial number: 70480156 25 hours of read Built in 1996. Hybrid, three-phase. Triplex. Free stroke 1.60 m. Lifting height. 4.85 m. Ptrboa 4 control valves. Part... më shumë »
3797950.jpg
Forklift Diesel triplex 4500 orë Still RX 70 - 22
Still RX 70-22 2,2 ton diesel Serial number: 517323005126 Hours of operation: 6988. Bcrlfnkjv8 Built in 2012. Hybrid, three-phase. Triplex. Free lift 1.50 m. Lifting height. 4.65 m. 3 contr... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stapler-Diskont Leopold Grandl

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3797952.jpg
Diesestapler ende 3.5 ton Still R 70-35 Diesel Triplex 4 Steuerventile
Still R 70-35 3.5 ton diesel Serial number: 70480156 25 hours of read Built in 1996. Hybrid, three-phase. Triplex. Free stroke 1.60 m. Lifting height. 4.85 m. Ptrboa 4 control valves. Part... më shumë »
3797950.jpg
Forklift Diesel triplex 4500 orë Still RX 70 - 22
Still RX 70-22 2,2 ton diesel Serial number: 517323005126 Hours of operation: 6988. Bcrlfnkjv8 Built in 2012. Hybrid, three-phase. Triplex. Free lift 1.50 m. Lifting height. 4.65 m. 3 contr... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave