Profili i Dealer

Stilles

Stilles


Frau Milana Franklin

Koci Ivana 6a
21000 Novi Sad

Serbia


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

We are the company from Serbia.
Producers of kitchen worktops., the wholesalers of chipboard material, and furniture makers.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3691098.jpg
Lift elektrike Tabela NU-LIFT HW4008-1800x3000 with roller platform
Stationary Lift Table 4T Platform Size:1800X3000MM lifting height: 350mm-1300mm Bbsibbeo00 with roller platform Voltage:380V/50HZ Plug:No më shumë »
3672795.jpg
lëmues makine
The width of roller is 1200mm Vf8wxcs2 më shumë »
3672788.jpg
makine per prerjen e shiritave TANGHELLINI
For any details about the machine, please send us an email or call us. Bbm7qhllgu më shumë »
Dërgoni kërkesën për Stilles

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3691098.jpg
Lift elektrike Tabela NU-LIFT HW4008-1800x3000 with roller platform
Stationary Lift Table 4T Platform Size:1800X3000MM lifting height: 350mm-1300mm Bbsibbeo00 with roller platform Voltage:380V/50HZ Plug:No
3672795.jpg
lëmues makine
The width of roller is 1200mm Vf8wxcs2
3672788.jpg
makine per prerjen e shiritave TANGHELLINI
For any details about the machine, please send us an email or call us. Bbm7qhllgu
3649743.jpg
EDGEBANDING BRANDT KDF530C
Edgebanding machine with premilling thickness of the edgebands from 0,4 - 2mm granulate glue system last 10 years operated only for 0,4mm thick PVC edgeband first owners with all the documentation ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave