Profili i Dealer

Bade CNC Maschinen , Inh. Fikret Erdogan

Bade CNC Maschinen , Inh. Fikret Erdogan


Herr Fikret Erdogan

Goerdtstr. 30
44803 Bochum

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


BADE CNC MASCHINEN
Inhaber: Fikret Erdogan
USt-IdNr.: DE317393860

Wir betreiben Gebrauchte Maschinen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3790700.jpg
CNC Gear Hobbing Machine Chongqing YKB 3120
Technical data effects Bcphux7vlm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3790603.jpg
qendra machining vertikale Brother TC 321
Table clamping surface: 2 x 350 x 300 mm traverse path x/y/z: 700/300/250 mm spindle retainer: BT 30 ISA kl. / gr. Table/spindle distance: 450 mm spindle speeds: 6-6000 rpm number of tool stations: 10... më shumë »
3790591.jpg
qendra machining vertikale Okuma MC 4VA
X axis travel 25.59 " Y axis travel 16.14 " Z axis travel 17.72 " Ne2l9 Spindle nose CAT # 40 Spindle speed of 6,000 RPM Spindle motor 10 HP Spindle nose to table top 7.8 "- 25.5" Number of to... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Bade CNC Maschinen , Inh. Fikret Erdogan

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3790700.jpg
CNC Gear Hobbing Machine Chongqing YKB 3120
Technical data effects Bcphux7vlm Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3790603.jpg
qendra machining vertikale Brother TC 321
Table clamping surface: 2 x 350 x 300 mm traverse path x/y/z: 700/300/250 mm spindle retainer: BT 30 ISA kl. / gr. Table/spindle distance: 450 mm spindle speeds: 6-6000 rpm number of tool stations: 10 pieces feeds: 5-10000 mm / mi ...
3790591.jpg
qendra machining vertikale Okuma MC 4VA
X axis travel 25.59 " Y axis travel 16.14 " Ne2l9 Z axis travel 17.72 " Spindle nose CAT # 40 Spindle speed of 6,000 RPM Spindle motor 10 HP Spindle nose to table top 7.8 "- 25.5" Number of tool positions 20 POS. ATC Max ...
3790586.jpg
qendra machining Okuma MC 40 VA-HS
Travel, X (long.) 30 ' Travel, Y (cross) 16.9 " Travel, Z (vert.) 17.7 " Table size 39.4 x 20.4 " Spindle speeds 45-12,000 RPM Hgc7dh290 ATC type side mount, 32 pos CNC control OSP700M-H Rotary table 4th axis ready Spindl ...
3790580.jpg
Qendra Machining Vertikal OKUMA vh 40
Traverse paths: X/Y/Z = 560 x 450 x 450 mm Recording of spindle: BT40 Spindle speed: 10,000 rpm Table: 400 x 400 mm Tool changer: 30-fach Bcpgq9qshu Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mun ...
3785546.jpg
Furrën e forcimit vakum ALD VSNL 100/120
Commercial space dimensions 1000 mm diameter Height 1200 mm Batch weight 1700 kg Nominal temperature 1350 ° C Working temperature 600 to 1350 ° C Temperature uniformity +-5 K (In the empty commercial space to equal out abov ...
3785529.jpg
CNC makinë Langdrehen TRAUB TNK 36 Traub TNK36
With rod loader GENERAL DATA: Dimensions width: 3400 mm Dimensions depth: 1250 mm Dimensions height: 1700 mm Machine weight: 4000 kg MAIN DRIVE: Bcnxpvnrnz Number of spindle: 2 spindle speed range: 6300 1/min CONTRO ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave