Profili i Dealer

L&P CZ s.r.o.

L&P CZ s.r.o.


Herr Marian Kuhtreiber

Trida 1. maje /11a 3414
69002 Breclav

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego

Das Unternehmen beschäftigt sich mit dem Verkauf von Metallbearbeitungsmaschinen und Maschinen für die Blechbearbeitung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3709339.jpg
CNC DrehmaschineC Colchester T6MS
Control: FANUC 18i-TB + manual Turret Sauter type 0.5.901.016 -Number of tools piece 12 -Direction bi-directional -VDI 30 tool holder -Number of driven tools 12 piece Work area of the machine: ... më shumë »
3709338.jpg
CNC torno Colchester T8M
Control: FANUC 21i-TB + manual Sauter tip 0.5.433.120 -Number of tools piece 12 -Direction bi-directional -VDI 40 tool holder -Number of driven tools 6 pc Work area of the machine: -Maximum swi... më shumë »
3690951.jpg
Sistemi Laser Bystronic Bystar 4020 - 4,4KW
-Kw 4.4 Bystronic Bystar 4020 Nb0ch -With pipe axis Changing table Retrofitting on RPP in the year 2011 -All maintenance carried out by Bystronic Shpallja është përkthyer automatikisht dhe di... më shumë »
Dërgoni kërkesën për L&P CZ s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3709339.jpg
CNC DrehmaschineC Colchester T6MS
Control: FANUC 18i-TB + manual Turret Sauter type 0.5.901.016 -Number of tools piece 12 -Direction bi-directional -VDI 30 tool holder -Number of driven tools 12 piece Work area of the machine: ...
3709338.jpg
CNC torno Colchester T8M
Control: FANUC 21i-TB + manual Sauter tip 0.5.433.120 -Number of tools piece 12 -Direction bi-directional -VDI 40 tool holder -Number of driven tools 6 pc Work area of the machine: -Maximum swi ...
3690951.jpg
Sistemi Laser Bystronic Bystar 4020 - 4,4KW
-Kw 4.4 Bystronic Bystar 4020 -With pipe axis Changing table Retrofitting on RPP in the year 2011 -All maintenance carried out by Bystronic Nb0ch Shpallja është përkthyer automatikisht dhe di ...
3690291.jpg
Sistemi Laser Bystronic ByAutonom 3015
Cutting machine ByAutonom 3015, with ByLaser 4400 (4.4 kW) including laser source Shuttle table system, cooling system, complete Nbznt Cabinet combination with ByVision-CNC and Laser control, aut ...
3677735.jpg
Tabela horizontale makinë mërzitshëm Skoda W200H
X-4 000 mm Y-3 150 mm Z-2 000 mm W-1 600 mm Wt88hs7h Table E25 - year of production 1990 Cutter head IFW2 and IFW3 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund t ...
3649116.jpg
frezë Maho MH 800 C
CNC milling machine with 4 controlled axes X, Y, Z, B controlled rotary table of diameter 1000 mm - axis B Sinumerik 810T GA3 control system; what originally fitted with Philips. Rebuilding Sinumeri ...
3648341.jpg
Press Brake Safan H-Brake 320-4100 TS1
Press brake CNC H-BRAKE 320-4100 TS1 Manufacturer: Safan YEAR: 2005 Naqov Bending length... 4100mm Press print... 320t Control SYNTEC... 600T controlled axes... 4 ... Hydraulic motor drive ...
3648278.jpg
Punching makinë combo Trumpf TC 7000 FMC K02
Stable, well-accessible C-frame machine Coordinate management for high precision machining Linear stack with 21 toolbars and 4 clamps Drives with maintenance-free servomotors for alternating curren ...
3648272.jpg
Vertical Machining Center TOS Lipnik VMC 40/8
X - 800 mm Y - 400 mm Z - 500 mm Heidenhein iTNC 530 Vsd9yq Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave