Profili i Dealer

Zolltrade, I. Zoll

Zolltrade, I. Zoll


Herr Hans Zoll

Wachtelhau 8
72488 Sigmaringen

Gjermani


numrin e telefonit Trego

Ofertat tona të lartë
3646482.jpg
Gjiri i Lartë 8, 60 m lartësi x 1, thellësi 10 m Polypal Stockpal
Shelf lines: 9 Install. Year 2000 + 2006 clay/raw 7.08 kg / beam 1770 RAWS 202 Frames 211 Width 2700 Beams via raw 4 beams 808 Pallets 3030 Number of rows: 9 Levels incl. floor... më shumë »
3637560.jpg
Picking stackers lartë raft Crown 1.5 TSP
Truck is currently fit dismantled. For functionality, see video! In addition to the off the forklift has a personal protection system and an induction guidance. Bbcvno72jy New battery in October 2... më shumë »
3659911.jpg
Ngrohja e drurit të drurit 420 KW Nolting NRK 362
Boiler ran perfectly until closure in the February 2017. Please refer to the details in the enclosed order confirmation. Na2yh When the silo discharge with rotary valve, supply of rotary valve and ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Zolltrade, I. Zoll

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3646482.jpg
Gjiri i Lartë 8, 60 m lartësi x 1, thellësi 10 m Polypal Stockpal
Shelf lines: 9 Install. Year 2000 + 2006 clay/raw 7.08 kg / beam 1770 RAWS 202 Yrpwis Frames 211 Width 2700 Beams via raw 4 beams 808 Pallets 3030 Number of rows: 9 Levels incl. floor occupancy: 5 Special ...
3637560.jpg
Picking stackers lartë raft Crown 1.5 TSP
Truck is currently fit dismantled. For functionality, see video! In addition to the off the forklift has a personal protection system and an induction guidance. Bbcvno72jy New battery in October 2014 (used very little)! Shpal ...
3659911.jpg
Ngrohja e drurit të drurit 420 KW Nolting NRK 362
Boiler ran perfectly until closure in the February 2017. Please refer to the details in the enclosed order confirmation. When the silo discharge with rotary valve, supply of rotary valve and fire extinguishing equipment, as well ...
3646456.jpg
Lartë raft 9, 30 m të lartë x 66, 6 m të gjatë Polypal Stockpal
Left on 1 photo shelf (No. 1) Shelf system: Polypal Type: Stockpal Number of rows of shelves: 1 PCs. Length per rack range: approx. 66.650 mm Number of fields per shelf number: 23 x 2.680 mm and 1 x 1,800 mm Number of le ...
3642216.jpg
makinë Stretch mbështjellës PSE 200
Diameter 1600 for long pallets, including ramp F07dmqv2i Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3642209.jpg
makinë Stretch mbështjellës PSE 200
1500s plate without rolling rail Bbeaw9igpb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave