Profili i Dealer

Klinkhammer Trading GmbH

Klinkhammer Trading GmbH


Herr Friedrich Klinkhammer

Kölner Str. 385
45481 Mülheim an der Ruhr

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


Die Klinkhammer Trading GmbH ist ein junges Familienunternehmen, dessen Team das Wissen aus unterschiedlichen Geschäftsbereichen vereint. Im Bereich des Gebrauchtmaschinenhandels kann das Unternehmen auf das fast 50-jährige Wissen des Geschäftsführers Herrn Friedrich Klinkhammer zurückgreifen. Sein umfassendes Know-How beruht auf seiner erfolgreichen Geschäftstätigkeit im Unternehmen der Klinkhammer Treuhand GmbH, die sowohl im nationalen als auch internationalen Gebrauchtmaschinenmarkt tätig war.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3814050.jpg
drilling machine Alzmetall AB 25 SV
turning diameter: 55 – 1450 U/min feed: 0,15 mm/u Bcwbds327c tool holder: MK 3 më shumë »
3803396.jpg
CNC punching machine Vulcano 30/1000
Operation force: 30 to Machining range: 1000 x 2000 mm Hj0gy8aye Machining range with repositioning: 1000 x 4000 mm Max. Sheet thickness: 6.35 mm Punching Accuracy: +/- 0.1mm Main Motor: 7.5Kw... më shumë »
3743583.jpg
Makinë për prerje dhe prerje Sunrise IW-45A
punching pressure: 45 t Fn2pxg9 punching capacity: 20 x 18 mm flat bar shearing: 300 x 12 mm notching: 50,8 x 90 x 10 mm angle shearing - 90°: 100 x 100 x 10 mm - 45°: 65 x 65 x 8 mm bar she... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Klinkhammer Trading GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3814050.jpg
drilling machine Alzmetall AB 25 SV
turning diameter: 55 – 1450 U/min feed: 0,15 mm/u Bcwbds327c tool holder: MK 3
3803396.jpg
CNC punching machine Vulcano 30/1000
Operation force: 30 to Hj0gy8aye Machining range: 1000 x 2000 mm Machining range with repositioning: 1000 x 4000 mm Max. Sheet thickness: 6.35 mm Punching Accuracy: +/- 0.1mm Main Motor: 7.5Kw Axis Speed 50 m/min. No. of ...
3743583.jpg
Makinë për prerje dhe prerje Sunrise IW-45A
punching pressure: 45 t punching capacity: 20 x 18 mm flat bar shearing: 300 x 12 mm notching: 50,8 x 90 x 10 mm angle shearing - 90°: 100 x 100 x 10 mm - 45°: 65 x 65 x 8 mm Fn2pxg9 bar shearing: - round bar: 32 Ø - ...
3743578.jpg
fundi i tubit BLM Curvatubi AST / 40
tube diameter min/max: 6,0 / 40 mm pressure: 5,0 t max. stroke: 100 mm Bcbqzjpcc0 max. length of expansion: 75 mm
3743575.jpg
Steimel Permolex-Polar DBP K5F
Mv0pe7gx for continuous recovery of coolant from swarf and grinding sludge processing incl. upstream chip crusher performance: 0,4 - 0,6 t / h
3743571.jpg
Crippa Agostino 1RR
tube diameter min: 8 mm tube diameter max: 60 mm thickness of tube wall min/max: 0,5 / 4 mm smallest inner radius: 36 mm Ndnot biggest radius: 230 mm max. tube length with/ without position: 2600 / 3370 mm
3719079.jpg
sliding table saw incl. extraction Felder / AL-KO K 500 S / mobil Jet 120
Sliding table saw Felder K500S: Bb0muay2jh built in: 2012 sliding table: - length: 2800 mm - movement left: 2224 mm - movement right: 2684 mm total length of movement incl. table: 5858 mm saw blade diameter: 250 - 315 m ...
3701004.jpg
Riding sweeper Hako Jonas 1450D
with new sweeper roller and new side broom Jlknnym working hours: 1.744 h sweeper roller diameter/length: 500/920 mm side broom diamter: 600 mm dirt tank liter/kg: 240/450 motor: Lombardini/LDW 702, 4-Takt/diesel tank cap ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave