Profili i Dealer

KAMAL Handels GmbH

KAMAL Handels GmbH


Herr KAMAL Bouaouaja

Gewerbestrasse 3
8750 Judenburg

Austri


numrin e telefonit Trego

SANDWICHPANEELE HANDEL
BAUMATERIAL HANDEL
WERKZEUG und Ersatzteile
Lagerregale
Stahlhallen
Belchbearbeitung
AUKTIONEN jeder Art

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3685214.jpg
MAQINË E FUQIZIMIT MAGNETIK
FEIN MAGNETIC DRILLING MACHINE See Figure 2 attention only to buy through auction Bqsac9s8 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3685210.jpg
Schweismaschine Fronius yll 263 BJ 1
Schweismaschine Fronius star 263 year 1992 Bbqrgizjc0 See Figure 2 attention only to buy through auction Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo... më shumë »
3685206.jpg
Makinë shpuese stërvitje e Madrazo TB BJ 1999
Bench drilling machine of Madrazo TB BJ 1999 Ghnpne0sw See Figure 2 attention only to buy through auction Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod... më shumë »
Dërgoni kërkesën për KAMAL Handels GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3685214.jpg
MAQINË E FUQIZIMIT MAGNETIK
FEIN MAGNETIC DRILLING MACHINE Bqsac9s8 See Figure 2 attention only to buy through auction Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3685210.jpg
Schweismaschine Fronius yll 263 BJ 1
Schweismaschine Fronius star 263 year 1992 Bbqrgizjc0 See Figure 2 attention only to buy through auction Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndo ...
3685206.jpg
Makinë shpuese stërvitje e Madrazo TB BJ 1999
Bench drilling machine of Madrazo TB BJ 1999 See Figure 2 attention only to buy through auction Ghnpne0sw Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndod ...
3685203.jpg
Band pa Bauer 240 BJ 1989
Band saw Bauer 240 BJ 1989 B3tpewt See fig. 3 attention only to buy through auction Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3685200.jpg
Farkëtar çekan / ajër çekan elektrike REITER
Forging hammer / air hammer electric brand tab PRICE HERE IS STARTING PRICE! See fig. 3 attention only to buy through auction Bbqrdjnq0q Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e ...
3641850.jpg
Panele sanduiç për ndërtimin e Sallës
Sandwich panels for wall and roof 2 choice Bbd7l9scx0 different strengths eg. 30/40/50/60/80/100/120/140/160/200 mm also fire protection panels with mineral wool Minimum order quantity m2 - is ...
3637403.jpg
Doppelabcoiler Forstner
Doppelabcoiler per 1000 kg Dygy2a2 Forstner Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3637390.jpg
sirtar tregti jakë Peine
story collar shelving Bbct0zv83o has the following dimensions: Length: ca. 30 meters Width: approx. 12 m Height: approx. 5 m already eliminated It is also possible to omit the Rollf ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave