Profili i Dealer

Martina Voigt

Martina Voigt


Frau Martina / Friedbert Voigt / Voigt

Immenweg 29
33415 Verl

Gjermani


numrin e telefonit Trego


nebenberuflicher Handel mit gebrauchten Maschinen-teilen und Geräten aus stillgelegten CD und DVD Produktionsanlagen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3655658.jpg
Grupi i mbledhjes Yushin DRD Yushin DRD
used Yushin DRD high-speed removal robot / harvesting tool Bbh79c7whk Removal time 0.2 seconds complete with control and cable set Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e për... më shumë »
3633283.jpg
Kontrolluesi i temperaturës 140 ° C Wittann Tempro2 140°C
used equipment 2 cooling / heating circuits up to 7 bar pressure 9 kw heating capacity Max temperature 150 ° c. Cuoluad Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit m... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Martina Voigt

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3655658.jpg
Grupi i mbledhjes Yushin DRD Yushin DRD
used Yushin DRD high-speed removal robot / harvesting tool Bbh79c7whk Removal time 0.2 seconds complete with control and cable set Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e për... më shumë »
3633283.jpg
Kontrolluesi i temperaturës 140 ° C Wittann Tempro2 140°C
used equipment 2 cooling / heating circuits up to 7 bar pressure 9 kw heating capacity Max temperature 150 ° c. Cuoluad Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit m... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave