Profili i Dealer

Asian micronics Deutschland GmbH

Asian micronics Deutschland GmbH


Herr Jochen Reuter

Kapfstrasse 6
78736 Epfendorf

Gjermani


numrin e telefonit Trego


Asian micronics ist ein Verbund von CNC Drehmaschinen Herstellern.
Wir bieten:
CNC Drehmaschinen der Firma Gefong (Lang- und Kurzdrehmaschinen)
CNC Drehmaschinen der Firma Chiah Chyun (Kurzdrehmaschinen)

Wir bieten hierzu den kompletten Service von Beratung und Verkauf über Schulung bis zur Montage/Aufbau beim Kunden.
Im After Sale Bereich bieten wir Ihnen den ET Service aus unserem Lager in Deutschland sowie den Reparatur Service Vorort an.
Wir freuen uns auf Ihren Besuch in unserer Ausstellung um Ihnen die Maschinen vorführen zu dürfen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3646494.jpg
Swiss Type CNC Maschine Gefong GO-205-2
B3ppczy8 CNC Swisstype turning Maschine, Diameter 3 - 20 mm. Maschine is complete with bar Feeder and chip convejor. 4 Cross live tooling. 2 back live tooling. më shumë »
3633277.jpg
CNC torno Chiah Chyun ( MuellerKBS ) CB 36 ( KBS2532)
CB 36 Made by Chiah Chyun is an CNC lathe with movable Z axis similar to Swiss type Maschine. Specifications :Max turning diameter : 36 mm at main and sub spindle. Spindle. max rpm : 6000 main, 6000... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Asian micronics Deutschland GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*Aktive në fushat e mëposhtme
ofron Machine
3646494.jpg
Swiss Type CNC Maschine Gefong GO-205-2
B3ppczy8 CNC Swisstype turning Maschine, Diameter 3 - 20 mm. Maschine is complete with bar Feeder and chip convejor. 4 Cross live tooling. 2 back live tooling. më shumë »
3633277.jpg
CNC torno Chiah Chyun ( MuellerKBS ) CB 36 ( KBS2532)
CB 36 Made by Chiah Chyun is an CNC lathe with movable Z axis similar to Swiss type Maschine. Specifications :Max turning diameter : 36 mm at main and sub spindle. Spindle. max rpm : 6000 main, 6000... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave