Profili i Dealer

Dickhaut GmbH

Dickhaut GmbH


Herr Jens Gengnagel

Hermann-Bössow-Str. 10
23843 Bad Oldesloe

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit


Ofertat tona të lartë
3728966.jpg
GEA/CFS 450
MC control max. product dimensions: L=800mm B= 240mm x H= 150mm cutting thickness 0,4-40mm outfeed conveyor new knife Gufa7clkg rotor new bearings më shumë »
3652062.jpg
ftohësi Ulbricht 8000ltr.
Siemens SPS control Ssylg8 incl. vacuumpump 100m³ më shumë »
3652050.jpg
prestar Kilia 90ltr.
machine compl. stainless steel 2 knife-speeds 2 bowl-speeds 2 mixing speeds emptier Bbg3l0llws më shumë »
Dërgoni kërkesën për Dickhaut GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3728966.jpg
GEA/CFS 450
MC control max. product dimensions: L=800mm B= 240mm x H= 150mm cutting thickness 0,4-40mm outfeed conveyor new knife Gufa7clkg rotor new bearings më shumë »
3652062.jpg
ftohësi Ulbricht 8000ltr.
Siemens SPS control Ssylg8 incl. vacuumpump 100m³ më shumë »
3652050.jpg
prestar Kilia 90ltr.
machine compl. stainless steel 2 knife-speeds 2 bowl-speeds 2 mixing speeds emptier Bbg3l0llws më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave