Profili i Dealer

F.M.T. Group s.r.o.

F.M.T. Group s.r.o.


Herr Michal Perout

Sedliste 463
739 36 Sedliste

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego


Firma seit 2005 im Bereich von gebrauchten und überholten Werkzeugmaschinen tätig. Wir sind hauptsächlich an Maschinen von tschechischer und slowakischer Herkunft spezialisiert.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3783396.jpg
Qendra Machining vertikale YCM NXV 1020A
Spindle: ISO 40, 12000 RPM, 120 Nm Main engine: 18,5 kW Hd98kbzhe X/Y/Z: 1020/520/540 mm Working table: 11... më shumë »
3745503.jpg
Tool frezë TOS FN 40
Table area: 1000x400 mm Spindle taper: ISO 40 Spindle RPM: 40-2000 Travels - table length: 700 mm - table cross (manual): 200 mm - table vertical: 400 mm Ewarxc9 - spindlestock cross: 300 mm M... më shumë »
3672399.jpg
torno vertikale Niles DKZ 2000 B
Facing chuck dia.: 1800 mm Max. turning dia.: 2100 mm Max. turning height: 2200 mm Max. workpiece weight: 10000 kg Main engine output: 56 kW Bbmz3jr8wp Machine weight: 35000 kg Machine overhaul... më shumë »
Dërgoni kërkesën për F.M.T. Group s.r.o.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3783396.jpg
Qendra Machining vertikale YCM NXV 1020A
Spindle: ISO 40, 12000 RPM, 120 Nm Main engine: 18,5 kW X/Y/Z: 1020/520/540 mm Working table: 1120 x 520 mm Rapidfeeds X/Y/Z: 4 ...
3745503.jpg
Tool frezë TOS FN 40
Table area: 1000x400 mm Spindle taper: ISO 40 Spindle RPM: 40-2000 Ewarxc9 Travels - table length: 700 mm - table cross (manual): 200 mm - table vertical: 400 mm - spindlestock cross: 300 mm Main engine output: 3,5 kW Mac ...
3672399.jpg
torno vertikale Niles DKZ 2000 B
Facing chuck dia.: 1800 mm Max. turning dia.: 2100 mm Max. turning height: 2200 mm Max. workpiece weight: 10000 kg Main engine output: 56 kW Bbmz3jr8wp Machine weight: 35000 kg Machine overhauled in 2007 Digital readout on ...
3627974.jpg
torno Universal TOS SN 71B/2000
Ckiromwg Turning dia. over bed: 710 mm Turning dia. over crosslide: 420 mm Turning dia. in crowning: 960 mm Centre length: 2000 mm Spindle bore: 71 mm Main engine output: 7,5 kW Dimensions LxWxH: 4000x1440x1560 mm Machine weight: ...
3626280.jpg
Fletë leveling makinë TOS XRM 2000/6,3
Max. sheet width: 2000 mm Max. sheet thickness: 6,3 mm Ba9mlyowji No. of rolls: 11 Machine weight: 12500 kg
3626256.jpg
QENDRA torno TOS SU 100/4000
Turning dia. over bed: 1050 mm Turning dia. over crosslide: 730 mm Fwio8cxiq Centre length: 4000 mm Spindle bore: 102 mm Max. workpiece weight in centres: 5000 kg Main engine output: 22 kW
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave