Profili i Dealer

Logé Foodmachines

Logé Foodmachines


Herr B. Lohuis

Lutkeberg 35
7678 AJ Geesteren

Holandë


numrin e telefonit Trego


Logé Foodmachines is een internationaal opererend bedrijf dat reeds 35 jaar bestaat. Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop en inkoop van gebruikte machines voor in de foodsector.

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3654460.jpg
Furra rrotulluese Winkler Wachtel Winkler wachtel --
Bbhs0b7cj3 Winkler wachtel rotaie oven used for 60-80 wagon Oven is electric më shumë »
Dërgoni kërkesën për Logé Foodmachines

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3654460.jpg
Furra rrotulluese Winkler Wachtel Winkler wachtel --
Bbhs0b7cj3 Winkler wachtel rotaie oven used for 60-80 wagon Oven is electric më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave