Profili i Dealer

Domestav trend

Domestav trend


Herr Oskar Špavor

Špitálka 23
60200 / Brno

Republika Çeke


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Donestav trend , založena v roce 2014, zabýváme se výrobou textilních odsávacích pytlů (tkaných vaků).

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3624073.jpg
Qese me pluhurin e mbeturinave Domestav
Our company is engaged in the production of bags for dust extraction and piece waste. We produce classic sawdust bags or sack bags with viewfinder. We are tailor-made. In the Czech Republic we produce... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Domestav trend

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3624073.jpg
Qese me pluhurin e mbeturinave Domestav
Our company is engaged in the production of bags for dust extraction and piece waste. We produce classic sawdust bags or sack bags with viewfinder. We are tailor-made. In the Czech Republic we produce... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave